Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Növérem kislánya 4 éves és...

Növérem kislánya 4 éves és rendszeresen megveri a játszótéren a társait. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
A kicsi lány nevetve megrugdossa a társait meghúzza a hajukat fülüket és a homokot beleszórja a szemükbe hajukba. Ha rászólunk nagyon nagy hisztit csap nem lehet leállitani még hideg zuhanyal sem. Mit csinálnátok a kislányal?
2013. jún. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Amikor ilyet csinál azonnal megfognám és elmennénk haza.
2013. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek, azonnal haza vinni, akárhogy hisztizik is. Három alkalom utámn, tuti elég lesz rászólni.
2013. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nevelési tanácsadóba vinném,nem normális,én az ilyen hülye gyerekeket nyakon verem a játszón.Az én gyerekemet ne bántsa már egy ilyen kis neveletlen debil.
2013. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azonnal hazavinném én is. Volt nálunk a családban olyan gyermek, aki hasonlóan viselkedett egészen kicsi korában, ez 1-2 évig tartott. A szülőnek (Neked) kell odafigyelnie ilyenkor, hogy ne tudjon más gyerekeket bántani, biztosan nem könnyű.


Vannak ilyen gyerkőcök, különösebb jelentősége nincs, de a többi gyerekkel sajnos nem tud játszani amíg ez a helyzet. Később egyébként semmi probléma nem volt ezzel a gyerekkel.

2013. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!