Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van egy 14 éves fiam többször...

Kovács Hajnalka Ágne kérdése:

Van egy 14 éves fiam többször voltam vele Pszichiátrián, de igazából sehol sem tudtak rajta segíteni. Lassan napi rendszeressé válnak a dühkitörései. Mit tegyek hova vigyem ahol teljesen kivizsgálják? Valamilyen helyet keresek ahol tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 17:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Bethesda Gyermekkórház-Bp.
2013. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%

Én nem vinném pszichiátriára... szegény gyerek csak azt fogja fel ebből hogy nincs vele rendben valami és csak még furcsábban fog viselkedni...

vidd el küzdősportolni , beszélj vele stb.. de azt sem ártana tudni milyen dühkitörések és mitől vannak.. milyen helyzetekben

2013. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Bethesda Gyermekkórház-Bp.Ezt hol találom és mivel foglalkoznak?
2013. júl. 4. 17:41
 4/33 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem.
2013. júl. 4. 17:58
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért ha tud valaki még más megoldást vagy helyet érdekelne,mert eléggé fontos volna.
2013. júl. 4. 18:01
 7/33 anonim ***** válasza:
47%
Érdemes beíratni többféle sportra is a gyereket. A küzdősportoknál megtanítják neki az önuralmat, fegyelmet gyakorolnak (legjobb az aikido, kizárólagosan önvédelmi sport), de ott van a karate is stb. Emellett ajánlott az úszás is, foci, tenisz, ami érdekli és élvezi csinálni. Ezeknél nincs jobb kezelési mód, a pszichiáter pedig hosszú távon nem jelent megoldás. Sőt, az esetek túlnyomó részében több kárt okoz mint amennyi hasznot hoz.
2013. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
32%

ezt én is elmondtam.. de ő ahogy láttam még mindig az orvoshoz ragaszkodik:D hát manapság sok a hülye anya.. és ezt nem rosszból mondom...

de aikido helyett én a boxot ajánlanám.. vagy thai-box , valami olyasmi aminek értelme is van.. mert aikidoval nem véded meg magad az utcán az biztos:D de nem is a verekedésről van szó, hanem ez a sport az (box) ami tényleg megtanít az önfegyelemre.. nézd meg vele a ROCKY című filmet is.. stb! ha van egy kis eszed ezt csinálod kedves anyuka , vagy ha van facebookja elküldöd nekem a linket és én beszélek vele (18/f , 10 éve boxolok...)

2013. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
ne pszichiátriára vidd, hanem egy pszichológushoz. a pszichiátrián csak begyógyszereznék, annak semmi értelme.
2013. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
TSMT torna csodát tehet ilyen problémánál!
2013. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!