Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan lehet megtanitani egy...

Hogyan lehet megtanitani egy corpus callosum hiánnyal született gyereket beszélni?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 és fél éves elmult.Corpus callosum hiánnyal született.Emiatt sok mindenben le van maradva.Járni és mászni megtanult de a beszéd valamiért nem megy neki.Voltunk már elég sok helyen.Hordom a mai napig fejlesztésre.Voltunk vele a vadaskerbe is ott is javasoltak egy beszéd fejlesztést de ahoz elöbb egy szülötréningen kell részt venni de oda a gyereket nem lehet vinni.És nem tudom kire bizni.És ha a szülötréningen részt vettünk akkor kaphattunk volna idöpontot a gyereknek .Igy most tanácstalan vagyok mit tegyek?
2013. aug. 26. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz arra az időre dadát keresni?

Van ilyen is:

[link]

2013. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajna nem mert sajnos nem mert a kislányomnem nagyon marad meg senkivel egyedül a keresztanyjával de ö már két gyereket nevel az egyik oviba jár a másik meg még nincs 2 hónapos.Anyosom meg nem meri bevállani mert vele meg nem maradna meg nem eszik nem iszik neki lehet talán azért mert sosme probálta megetetni és csak nyüglödne neki idegenre meg nem bizom mert az esküvöm napján biztam idegenre meg is jártam vele 11-kor hozta haza babakocsival a kb 8 hónapos kislányomat
2013. aug. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!