Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Baj, ha forgatás után a...

Baj, ha forgatás után a lányomnak nincs szemtekerezgése? 3 éves.

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hány fordulat után? Miben pörgetted?
2014. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ikea lömsk fotelben. Magára húzta a tetejét, így forgás közben nem láttam a szemét. Mikor kijött, imbolyogva járt. Estére elhányta magát, nem én erőltettem a forgást, csak ny kapta a fotelt és egész nap azzal játszott.
2014. jan. 21. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor nem biztos, hogy nincs neki. tényleg csak 1-2másodpercig lötyög a szeme.

enyémnek nem volt, pörgettük. 10 balra, 10 jobbra, majd pihi. 2-3 hónap után már volt :)

egyébként nem hiszem, hogy önmagában ez probléma, enyém megkésett beszédfejlődésű (volt) így kerültünk tsmt-re és ott vették észre :)

egyébként okos ügyes gyerkőc, 4 éves korára a beszéde is korának megfelelő lett

2014. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálunk nincs gond, csak túl óvatos, ezért igyekezünk mozgásra motiválni.
2014. jan. 21. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs szemteke rezgés, és ennyire szédül, akkor nem tanácsos ilyen sokat forgatni. A kevesebb, általában több. Önmagában nem gond a nystagmus hiánya. És a mozgása sem lesz jobb a forgatástól, minden tévhittel ellentétben. Sőt, a túl sok forgatás árthat, mivel az idegrendszer gátló funkcióit "kikapcsolja".
2014. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!