Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szuperdada - vélemények?

Szuperdada - vélemények?

Figyelt kérdés
Nincs még gyermekem, láttam pár részt a sorozatból. Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy véleményezitek az ő módszerét?

2014. febr. 20. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
egy-egy részt láttam belőle, akkor be is indultam, hogy le kellene tölteni az egész sorozatot, mert biztosan van belőle, amit hasznosítani lehet. Nekem tetszik, mert nem erőszakos, hanem türelmes, ha kell, akkor a szülőben is megtalálja a hibát, és nem mindig csak a gyereket akarja "megváltoztatni". És úgy láttam, hogy a változások után a gyerekek is kifejezetten jól érezték magukat.
2014. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek az ötletei.egyértelmű volt a változás a problémás gyerekeknél!és volt amit már alkalmaznom kellett hisztik esetén az én gyerekeimnél is..
2014. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó, következetes, türelmes, határozott ,de szeretettel teljes.
2014. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az óvónők nem panaszkodnak,itthon nem olyan tüneményes a gyerek. Lehetek türelmes,ha tojik rám akkor is... Ő ilyen.


Kíváncsi lennék,hogy a későbbiekben is olyan jól viselkedtek e azok a gyerekek?

2014. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak a nőnek nincs is gyereke, ez már eleve sokat elárul.

Én is néztem a sorozatot, és sokszor döbbentem, arra jó volt, hogy megnyugodjak, az én gyerekeim nem is rosszak, egyáltalán.

Ezekben a részekben alapvetően a szülőkben van a hiba, és nem hinném, hogy így meg lehet őket változtatni. Ha egy nő 30 éves koráig így viselkedik, akkor meg tud-e változni 1 hét alatt?

Mondd jókat egyébként, persze, mindenből lehet tanulni.

De az egész egy hatásvadász show, azt ne felejtsétek el.

Először is kiragad olyan pillanatokat egy család életéből, ami hajmeresztő, aztán a film végén bemutatja milyen angyali is tud lenni az adott gyermek. Minden gyermek életében vannak olyan pillanatok, amellyel nem lehet dicsekedni, és minden gyerek lehet angyali is.

Én mindig azon csodálkozom, hogy ezt engedik közzétenni a családok, ki tudja, lehet, hogy olyan ez, mint itthon a Mónika, Balázs, hogy nem is igaz az egész, csak jó pénzért megrendezik.

2014. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!