Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Asperger szindrómás gyermeket...

Asperger szindrómás gyermeket nevelő szülők! Mit gondoltok, fejlődik a csemetétek, ahogy telik az idő?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 éves aspergeres, kíváncsi lennék, a ti hasonló korú aspergeres gyerekeiteknél mennyire látjátok és miben nyilvánul meg az , hogy a gyerek egyre jobban fejlődik? Miben tapasztaltok még elmaradást, pl. kommunikációjában? Szociális beilleszkedése jobb, mint rég? Integrált intézménybe jár? Köszi a válaszokat.
2014. ápr. 24. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Aspergeres/autista gyereket nem lehet nevelni. Kezelhetetlen öntörvényű robotemberek. Jobban járnál beadnád a gyereked intézetbe és nem áldozod fel az életed a gyerekedért!
2014. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

kedves utolsó

te normális vagy??????????????????????????????????????

az én gyermekem is aspi és egy csoda és az egyik legokosabb az oviba és egy tündér -picit más de egy tündér

remélem neked nincs gyereked te elmebeteg

2014. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Most komolyan miért kell ilyen agresszíven letorkolni amikor csak őszintén, képmutatás nélkül elmondtam mit gondolok??


Amúgy meg nincs gyerekem mert 18 éves vagyok de remélem ha születik majd akkor nem autista lesz!

2014. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

szerintem azért voltak veled agresszivak , mert valóban szégyenletes ahogyan gondolkodol... és 18 éves vagy ráadásul? te jó ég.... ú ! bill gates is autista és egy kiváló emberke aki Microsoft cég alapítója...

egy jó tanács- te ne szülj gyermeket!!! jobb lesz mindenkinek és tanulj többet!!!

2014. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
szerintem meg te is autista lehetsz mert én pasi vagyok és nem szülök gyereket azt nők szoktak!
2014. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Megeszem a kalapom ha Bill Gates autista!!!
2014. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D Nahát, milyen jót mosolyogtam magamban! Drága, 18 éves fiatalember! Csak gratulálni tudok ahhoz, hogy ennyi idősen ennyi eszed van! Egyáltalán tudod, mit jelent a szó? Asperger szindróma? Hmm? Dereng valami? Persze, hogy dereng, mert unalmadban itt és/vagy máshol olvasgatsz erről... és utána véleményt alkotsz. Tudod, bizony, nagyon sok autista ember él és élt a világban, és neked soha az életben nem lesz akkora intelligenciád (remélem legalább ennek a szónak ismered a jelentését), mint nekik. Bizony ám. Nekem sem lesz. Kérdezd már meg anyukádat, hogy te 3 évesen tudtál olvasni érthetően? Az én fiam igen! 3 és fél évesen, mikor kifújta az orrát édesanyád, mert mondjuk meg volt fázva, te simogattad, hogy ne sírj édesanya, szeretlek!! Az én fiam igen! 4 és fél évesen eszedbe jutott olyan, hogy: Én iskolába akarok járni a 7 meg a 8 évesekkel! Az én fiamnak igen! Úgyhogy drága 18 éves felnőtt!!! fiatalember: tehetsz nekem egy szivességet. De úgy isten igazából... válaszolj csak nyugodtan, én nem fogok reagálni, ezzel szerintem elmondtam mindent. :D :D :D :D :D :D :D :D
2014. ápr. 29. 09:02
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Képzeld el hogy én se voltam átlagos gyerek mert hiperaktivitásom és figyelemzavarom is volt és még mindig van. Amúgy meg ismerem az autistákat olvastam jodi picoul házirend könvyét és abban is le volt írva mennyi érzéketlenek az ilyen beteg emberek!!!


Én fogadjunk jobban beszélek mint a te gyereked!! Ő nem érti az ironiát, humort, csipkelődést alapvető emberi dolgokat!

2014. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

A 18 éves élőlényt nem méltatnám...

Kedves Kérdező. Nincs gyerekem, viszont vannak a környezetemben aspi meg autista gyerekek. Unokatesóm pl. 2007-ig visszamenőleg akármilyen dátumot kérdezek, megmondja milyen napra esett :)

A tv2n megy egy műsor, édes élet a neve, nem vagyok 1 függő, viszont benne volt egy autista kisfiú, Milán, aki rajongott a berkiért. az a rajongás, szeretet, tisztelet ami a kisfiúból áradt... le a kalappal... én megkönnyeztem. :)biztos a te kisfiad is egy kis csoda! :)

Szóval mesélj! Hogy vagytok? Hogy fejlődik? Miket csinál?

2014. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a Bill Gates is autista kicsit olyan, mint mikor a bukott gyerekek azzal jönnek, hogy Einstein is megbukott fizikából. Ja, ő egy. És akkor hányan szoktak megbukni, akikből viszont semmi nem lesz?
2016. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!