Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek a kislányommal aki...

Mit tegyek a kislányommal aki csak turmixolva hajlando megenni a fött ételt?

Figyelt kérdés
Kislányom amióta elkezdett a bölcsibe járni nem eszi meg máskèpp a fött ètelelt.Deaz is igaz hogy meg se probálnak neki darabosat adni hogy megtanulja megrágni az ètelt ès igy már itthon se fogadja el mit tegyek?
2014. ápr. 26. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is csinálta az egyik gyerek, de nem sokáig. Addig nincs más és kész. Éhségből úgyis megeszi. Ám ha már most el lesz kapatva, akkor bele sem merek gondolni mi lesz később. Már most ő az úr.
2014. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen idős? A bölcsi előtt evett darabosat? Ha igen, akkor ott miért kezdték el neki turmixolni az ételt?
2014. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4èves ès a bölcsi előtt igen igyekeztem darabosat adni neki meg is ette a bölcsibe arra hivatkozva adnak tirmoxolt kaját hogy fulldoklik töle ezèrt kap főzelèket turmixilva.De akkor most mit tegyek nem fogom neki turmixolni hogy megegye?
2014. ápr. 26. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem kerdezd meg a haziorvosotokat,4 evesen mar eheti majdnem 100%-ban ugyanazt,mint a felnottek,lehet,hogy javasolni fog gasztro-kivizsgalast,ha tenyleg fuldoklik...
2014. ápr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kislányommal más a baj az hogy nem tud rágni ezèrt öt tanitani kell van bent egy gyógypedagogus de az max játszik vele a gondozok meg nem tanitják meg igy meg èn hiába probálnèk meg darabosat adni nálam mondjuk nem fullsoklik tőle bent meg azt állitják hogy igen
2014. ápr. 27. 07:17
 6/10 ShadowMonster válasza:
egy édes főtt étellel kell rászoktatni, mert azoknak a gyerekek nehezen állnak ellen.
2014. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt, itthon csak turmix, bölcsiben, oviban nem voltak ilyesmivel hajlandók foglalkozni, így ott vagy nem evett (délután bepótolta) vagy kiszedegette, ha mégis megtetszett neki valami. Most 3 és fél éves korára megy már a szaftalan hús és a rizs meg a krumpli, és ez utóbbinak álcázott karalábé, vagy a kézzel foghatók (pl. gombóc, halrúd) de a zöldségek és gyümölcsök többsége még mindig csak turmixban vagy főzelékben (pl. nem darabos spenót, sóska) ehetőek szerinte.
2014. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Èn probálk neki darabosat adni most is ittjon evett tegnapról maradt budapest szelet abbol adtam. neki rizzsel alig törtem össze ès a szaft is kevès volt
2014. ápr. 28. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj be a bölcsibe, vigyél olyan ételt, amit otthon tőled megeszik. Nézzétek meg, bent a helyzet hozza,az öklendezést, vagy csak kényelemből turmixolnak neki.
2014. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dob ki a turmix gépet hid el csak így megy
2014. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!