Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek abban az esetben...

Mit tennétek abban az esetben ha a gyereketek a közösségbe kerülés után otthon semmit nem enne meg mert ott csak fözelékre szoktatják rá?

Figyelt kérdés
Kislányom februarba került a bölcsibe mert a fejlesztö oviba nem volt hely.Amikor bekerült akkor mondtam hogy mivel nem tud rágni ugy agyanak neki darabosat pl tèsztához jol összetörni a tèsztát ès sok szaftal hogy mrgtudja enni ès csak nem. adnak neki főzelèkkel tömik mit tegyek kèrjek a gyerekorvostól ètvágycsinálot ?ti mit adnátok a gyereknek?
2014. jún. 13. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
amit megeszik azt adnék neki, és fokozatosan szoktatnám a daraboshoz
2014. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elött mindent megevett a husóstèsztátol a rántotthusig a rakott kelkáposztán át a pörkölt tèsztával mindent megevett most semmi csak főzelèket amióta a bölcsibe azt kapja nagyon rászokott a fözelèkekre ès már tanácstalan vagyok
2014. jún. 13. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

az enyém igaz már ovis, de én is tapasztalom hogy amit előtte megevett azt most nem eszi meg

próbálom előtte enni és dicsérni az ételt, és néha rá is kap

2014. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Több dolgot nem értek. Kislányod hány éves? Elmúlt 2? Miért nem tud rágni?

A bölcsiben a főzelék a standard étel, mert az való nekik. Miért gondolod azt, hogy teljesen felesleges főtt tésztával fogják tömni? Meg rajta pörköltszafttal? Egyáltalán honnan vennének minden nap szaftot? Gondolod főznek 119 gyereknek egyfajtát, egynek meg mást, mert anyuka azt kérte?

Miután nem cukorbeteg vagy egyéb egészségügyi problémával küzdő, miért kapna mást, mint a többi?

Otthon nem fogad el mást, csak főzeléket? Az nem tragédia, pont hogy jó.

2014. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon lennék kiakadva ha semmit nem enne meg, csinálnám én is neki a főzelékeket, előbb-utóbb ráun arra is. Ne essél emiatt kétségbe, elmúlik az újdonság varázsa és majd kérni fogja amit előtte is evett.

Az meg h csak azt eszi inkább jó minth tényleg ne enne meg semmit.

Amúgy az engem is érdekelne h mennyi idős h nem tud rágni de a pörkölt zaftos tésztát azt eheti. Mert ha még olyan kicsi akkor nem is kéne azt ennie, pont h csak főzeléket, ha meg elég idős hozzá akkor meg minek cifrázni?

2014. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-el szószerint egyetértek!
2014. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!