Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyermekem tartós beteg....

Gyermekem tartós beteg. Emelet összegű csp-t és gyes-t kapok főállásom mellett. Megszűnik a munkaviszony (határozott idős) nem leszek jogosult ugye álláskeresésire?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nem lehet egyszerre valaki gyes-en, és álláskeresésin sem, de azt nem, hogy ez pl egy beteg gyermek esetére vonatkozik-e.

Köszönöm a válaszokat.


2014. aug. 28. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Emelt összegűt szerettem volna írni.
2014. aug. 28. 13:12
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is tartós beteg a gyerekem.

én azért mentem be a munkaügyibe, hátha tudnak ajánlani munkát. ki is zavartak, hogy nem vagyok munkanélküli, hisz gyest kapok, tehát van munkám, mit képzelek, hogy majd nekem adják a munkát???

sóval így csökkent a munkanélküliek száma, aki kap segélyt, annak van "állása"

2014. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:( Hát igen, ilyesmire gondoltam én is. A tartós beteg gyes+csp egy tartós beteg gyerek ellátáshoz, különböző fejlesztésekre hordásához (természetesen nálunk nincs helyben 25km oda, 25vissza magánba) hetente két-három alkalommal, gyógyszerekre pont betakarja.
2014. aug. 28. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Apuka vagy nagyszülő nem tudja átvenni a GYES-t?
2014. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!