Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek meg lehet nevelni...

Szerintetek meg lehet nevelni egy 8 honapos gyereket és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Hogy ne orditson a kocsiban,hogy ne akarjon kijönni a babakocsiból,hogy nyugodtan üljön egy helyben,ha valahol ülünk stb...
2015. febr. 14. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez most komoly? 8 hónapos.. biztos nem ok nélkül ordít. Nyugodtan üljön egy helyben ha valahol ülünk?? :)
2015. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
vigyed hordozóban.
2015. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

8 hónapos gyereket akarsz NEVELNI?

Az autóba tessék kitalálni, mivel lehet lefoglalni.

Nyugodtan, egy helyben, ha ültök valahol? Ugye nem a te gyereked?

2015. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet.
2015. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
akkor jo.en is igy gondoltam.itt a gyakorin az elöbb leoltottak,hogy rosszul neveltem a gyerekemet,ha nem tudom magammal elvinni ügyeket intezni, mert hordozobol babakocsibol ki akar jönni.Azt irta az egyik "kedves"kommentelö hogy ö ugy nevelte a gyereket hogy elvolt magaban a jarokaban is.Na en ezen kiakadtam mondjuk az enyem 10 honapos de teljesen mindegy.most megnyugodtam hogy nem en vagyok a pszihopata hanem az aki ilyet ir hogy ennyi idös gyereket meg kellett volna nevelni....röhely komolyan mondom
2015. febr. 14. 19:18
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Vannak olyan szerencsés szülők, akiknek olyan gyerekük van, hogy csak néha le kell porolni a sarokban, és elvannak magukban. Közülük sokan azt hiszik, hogy azért olyan, mert ő olyan k. jól csinálta, és veregeti a saját vállát, hogy milyen ügyes. Közben meg fogalma sincs róla, hogy más gyereke meg egyszerűen másképp működik mint az övé. Meg van róla győződve, hogy a másik csinált szarul valamit, azért lett olyan amilyen.
2015. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Sok mindenhez hozzá lehet szoktattni a gyerekeket következetességgel, de megnevelni ennyi idősen nem lehet. Nekem igazi kisördög a fiam, 15 hónapos de ha berakom a járokába amíg olyan dolgom van, pl reggel míg össze kapom magam, vagy idulás előtt sminkelek, átöltözök esetleg gyorsan lezuhanyzom addig szépen eljátszik egy hang nélkül. De ez azért van, mert elejétől kezdve ez volt, ezt szokta meg. A babakocsit nem igazán szereti mert elég keveset használjunk mióta megtanult járni, igy abba már nincs el, de előtte amíg ez minden napos volt jol elvolt benne.
2015. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 piroska és a farkas ***** válasza:
73%
Èn is azt gondolom, h a gyerek habitusàn túl a szoktatáson nagyon sok múlik. Èn pl rengeteget fejtem a tejet, ezalatt a kislànyom a kisàgyàban volt, és ahogy nőtt, felfedezte, h bizony a jàtékok izgalmasak:) Most 10,5 hónapos, sokat jàtszunk vele a szőnyegen, de ha van egy bő félóràs dolgom, simàn elvan a járókàban. Ha valahova megyek vele, van nàlunk jàték, de spontàn is a kezébe adok bàrmit ami érddekelheti, a kulcscsomotol kezdve a prospektusig, tehàt nem gond ha vmit vele kell intézni. Természetesen nem ül néma csendben, sikongat, nevetgél, de ez olyan,amitg hagyok, akit zavar, az nyilvàn másmilyen volt kisbabànak...
2015. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Megnevelni? Nem szoktatni, igen.

De, ha utál a babakocsiban, akkor megfeszülhetsz, akkor is ordítani fog(lsd. Második gyerekem)

Próbálkozni lehet a hordozóeszközökkel.

Nyilván újszülótt kortól lehet befolyásolni egy gyerek viselkedését, mondjuk sokat hagyni földón, nem folyamatosan nyüstölni, önálló játékra rávezetni. Öszintén, melyikünk járt gyereknevelési tanfolyamra, melyikünk ismeri a személyiségtípusokat, és tudja azokat gyakorlatban is? Hát kevesünk. Ezért nincsenek tökéletesen nevelt, szoktatott gyerekek.

Csináljuk a legjobb tudásunk szerint, aztán ha valami nem jól sül el, akkor a szomszédasszony úgyis megmondja(utólag)a tutit.

2015. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyolcéves gyereket gondozni lehet, napirendhez szoktatni és mindenek előtt szeretni. A nevelés, a szó hétköznapi értelmében, később kezdődik. Egy nyolchónapos soha nem fog neked nyugodtan ülni, ha unatkozik. Ő még ösztönlény, nem várható el tőle, hogy uralkodjon magán, és nem is lenne normális.
2015. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!