Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tsmt-re járók! Mennyire...

Tsmt-re járók! Mennyire hatásos ez a módszer?

Figyelt kérdés
Ki miért jár tsmt-re? Mennyire hatásos módszer? A két éves fiammal kell járnunk, mert van egy kis lemaradása a kortársaihoz képest.
2015. ápr. 20. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki küldött oda titeket?
2015. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedagógiai szakszolgálatnál voltunk. Ők küldtek oda + logopédia és gyógypedagógiai fejlesztés.
2015. ápr. 20. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

A logopédiát és a gyógyped. fejlesztést is szépen kiegészíti a TSMT. Vagyis mondhatnám, hogy oda-vissza egészítik ki egymást, nem lehet mellélőni vele, kárára nem lesz a gyereknek.

Ha otthonra is adnak tornagyakorlatokat, azt mindenképp csinálni kell, úgy ahogy előírják, és olyan gyakran, amilyen gyakran mondják nektek.

2015. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkori tapasztalatom van a tsmt-vel. 3-4 éves koromban kellett csinálni, otthonra írtak ki gyakorlatokat. Mondókák voltak, amikkel kellett őket gyakorolni.

Nálam nagyon hamar segített, addig nem mertem pl. ugrani, nem tudtam egyszerre mozogni és beszélni de a tornával valami 1-2 hónap alatt már meg tudtam csinálni. Nálam az egyensúlyozással volt sok baj, azon is sokat javított. Addig fél lábon sem tudtam megállni, utána meg már ugráltam is úgy. :)

2015. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy az idegrendszerre mennyire hatásos, még nem tudom megítélni, de a fiam az első néhány torna után már szépen lépcsőzött váltott lábbal, ami addig azért nem ment jól, az első órán még csak nézett, hogy miért kellene mondania, hogy vau, ha négykézláb megy, de már a 2-3. órán csinálta. Szóval a mozgásra biztos jó, a testmozgás biztos csak használ, tehát szerintem rosszat biztos nem teszünk vele.
2015. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon bevált. Mi azért jártunk, mert maradt egy-két primitív reflexe, oxigénhiányos volt.
2016. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!