Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 22 hónapos kislányom sír az...

22 hónapos kislányom sír az idegenektől, sőt egy-két férfi családtagtól is. Ez korra jellemző? Ésmajd elmúlik? Nagyon rossz érzés. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Pedig szinte mindenhova viszem magammal.Ránéz a boltban valaki és már ordít is tőle.
2015. máj. 4. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan minden idegentől? Másfél évesem meg azért fura, mert van mikor idegenektől nem fél viszont 1-2 családtagtól (akiket mondjuk 3-4 havonta lát) ordít! De mindig, mikor találkozunk. Szerintem sok emberen éreznek valamit a gyerkőcök ami miatt tartanak tőlük.
2015. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire jellemző, de nővérem lánya is hasonló. Augusztusban lesz 2. Állandóan anyukáján csimpaszkodik. Úgy amúgy engem nem zavar, de nővérem kettőt nem tud lépni tőle.

Fiamra nem volt jellemző, sőt. Sajnos ő még a padon fekvő emberrel is haverkodott volna. Szóval talán inkább habitus kérdése.

2015. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mindig veled van, és azért fél az idegenektől. Hagyni kell időnként az apukára, mamákra, másokra is.
2015. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a húgom volt ugyanilyen ennyi idősen. Félt az idegenektől, félt a ritkán látott emberektől, de azoktól is, akikkel hetente, havonta többször találkozott azért. Emlékszem van egy szuper fénykép, ahogy apa mögé bújik, mert egy ismerősünk megközelítette. :D


Kinőtte. Olyan bátran mórikálta magát később, hogy az eszméletlen. :)

2015. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem mindenkitől ordít.De a nővérem fiaitól mindig ordít.Példa:ma bementünk a zöldségeshez ott volt egy férfi egyből ordított Kicsit érzékeny is,kis mimóza.Igaz hogy anyás.Bízok benne kinövi majd.
2015. máj. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!