Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit gondoltok erről, szerintet...

Mit gondoltok erről, szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EKomAGJ24fQ&index=28&list=LL..


Reggel ébredés után nem egyből az öltözködéssel kell kezdeni.


2015. szept. 14. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Úgy tűnik fel sem ébredt a gyerek. Vajon kialudta magát?
2015. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
itt egy autista fiúról van szó, akinél előfordulhat ha még reggelizik előtte vagy bármit csinál esetleg dührohamot is kap az öltözködésnél... nem ismerjük a hátteret, nem tudjuk miért így öltöztetik félálomban, de biztos vagyok benne a szülei tudják miért így csinálják... (egy sérült gyermeket nevelő szülő)
2015. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy videó alapján ne szűrjünk már le általános következtetéseket róluk.

A videó címében is írják, hogy autista a fiú. A szakemberek is azt mondják, minden autista más eset. Vannak azonos jellemzőik, de a családja tudja igazán, milyen módszer alkalmazható.

2015. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs igazad.
2015. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én is az öltözéssel kezdem a reggelt kislányaimmal...ébresztem őket, kis szeretgetés-mókázás, és öltözés... ez alatt felébrednek, majd kis mese, közben fésülködés, utána kakaó kis reggeli ha igénylik, és indulás az oviba... ezzel mi a a baj?
2015. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt mi is öltözködéssel kezdünk, màsrészt itt nem az a " baj" hogy nem ébredt fel Andrew,hanem hogy autista. És első rànézésre làtszik,hogy vmi nem gömbölyű,plàne hogy egy ekkora gyereket apuka öltözteti( megjegyzendő,hogy milyen szeretettel és lelkesen).
2015. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ostobaság ilyenen fennakadni. Mindenkinek más a jó. Nincs kőbe vésett szabály arra, hogy hogy kell kezdeni a reggelt.


Amúgy a lányaim is öltözéssel kezdik a reggelt. És? Nekünk így a jó.


Egy autista gyereknél meg különösképp fontos a rutin. Nyilván okkal alakították így a reggeli készülődést. Szóval ezt pláne nem kéne keverni egy neurotipikus, átlagosan fejlődő gyerek szokásaival.Az, hogy SZERINTED ez így nem jó, lényegtelen, hisz nem te éled az ő életüket.

2015. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Édes kérdező...! Neveltél már autista gyereket? Ha igen, akkor vagy ebben vitapartner...


Még nem fogyatékos gyerknél is lehet ilyen eset, hogy hasonlóan kell eljárni...

2015. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem SEMMI KÖZÖD más neveléséhez, napirendjéhez, törődjél a saját életeddel.
2015. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!