Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy gyerek agresszív lesz a kedveskedéstől?

Figyelt kérdés

Párom gyerekéhez nem tudom mi a jól járható út, ha kedvesen közelítek hozzá, bunkón reagál(de úgy mindenkinek az ilyen közeledésre) ha én is bunkón közeledek hozzá, még bunkóbb lesz.

Akkor mi a helyes közeledés hozzá?

(azon kívül, hogy hagyni kéne, meglátása szerint hagyja őt mindenki a fenébe, mert ő ilyen, és kész)

Szülei, nagyszülei egész gyerekkorában, úgy láttam, folyton kedveskedtek neki mindenfélével, szépen beszéltek hozzá, a gyereken meg már nagyon látszott, halálosan unja.

Lehet még valamit kezdeni vele?

köszi



2016. ápr. 14. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A kora fontos információ lenne, illetve hogy mióta ismeritek egymást, a válást hogy viselte, stb, stb stb.
2016. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ennyi információból ezt nehéz megállapítani, de akár az elkényeztetés is lehet az egyik oka.

2016. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már kamasz, 17 éves, fiú.
2016. ápr. 14. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

17 éves kamaszoknál ez nem annyira meglepő. Ne akarj közeledni, hagyd, hogy ő tegye meg. Kvázi hagyd békén, vagy ha kedveskedni akarsz (ennek se mindegy a kivitelezése, mert ha bájolgásba csúszik át, azt az emberek többsége nem szereti), akkor ne nagy csinnadrattával tedd. Maximum kérdezd meg, hogy mit kér vacsorára és főzd meg azt. Nem kell a szájába kanalazni vagy ömlengve bemutatni az elkészült ételt, elég kint hagyni. Idővel magában értékelni fogja.


De tőle is kérhetsz kisebb szívességeket - ha valamiben jó, akkor segítsen megoldani egy olyan jellegű problémát.

2016. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sehogy nem kell közeledni hozzá. Hagyd figyelmen kívül. Az be szokott válni ebben a korban. Ő már így szocializálódott, bár nem tudom, az anyja mit szól ehhez, miért hagyta, de megváltozni nem fog most. Majd ha elmúlt a kamaszkor java.
2016. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. ápr. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!