Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit gondoltok erről az esetről...

Mit gondoltok erről az esetről? Ti hogy büntettétek volna az elkövetőket?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 30. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azonnal hívtam volna a szülőket a gyerekeket meg kirúgtam volna azonnali hatállyal. Ebben a korban már tisztában kellene lenniük a tettükkel.
2016. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En is ertesitettem volna a szuloket, es ha nem tudtam volna, hogy mi a helyes eljaras, akkor kikerem par kollegam velemenyet es/vagy utananezek. Ezt valoszinu, hogy nem csinaltam volna, mert ket ilyen kis suttyo nem erdemli meg, hogy az allasomat kockaztassam, de buntetest mindenkepp adtam volna.
2016. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is a kirúgást választottam volna.
2016. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem is kicsinálták az iskolában, az az igazgató meg semmit sem tett, az osztályfőnök le sem szidta a nyomorult kis zaklatókat. Semmi sem jó ennek a vacak világnak.
2016. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 te mit tettél? megvolt a feljelentés az iskola és a zaklatók ellen?
2016. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmit, mert azt mondták, hogy nem érdemes. Viszont kivettem a gyereket az iskolából és nem, nem csináltam balhét, mert a gyereknek jobb így. Viszont az igazgatótól elvártam volna, minimum ugyanezt, amit a cikkben is írtak, hogy igenis büntesse meg azt, aki ilyet tesz!
2016. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos az én kisfiam is a spektrumon van, ezért előre félek, hogy milyen indicensek lesznek majd a suliban.

Elég szomorú, hogy még az igazgatót hurcolták meg. Viszont valóban lehetett volna több esze, hogy ne kockáztassa értük az állását. Kirúgatni nem olyan egyszerű egy diákot sajnos, fegyelmi eljárás kell, amihez nem elég egy vétség. Viszont nem értem, hogy még a szülők tettek feljelentést, inkább szégyellték volna magukat.

2016. máj. 30. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

" Semmit, mert azt mondták, hogy nem érdemes. Viszont kivettem a gyereket az iskolából és nem, nem csináltam balhét, mert a gyereknek jobb így. Viszont az igazgatótól elvártam volna, minimum ugyanezt, amit a cikkben is írtak, hogy igenis büntesse meg azt, aki ilyet tesz!"


aha, értem, te nem csinálsz semmit, azért, hogy a gyerekedet ne terrorizálják, de mástól elvárnád, hogy csináljon...ezzel csak az a baj, hogy a többiek is mástól várják, hogy valaki csináljon valamit, az áldozat meg megissza ennek a levét

2016. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

"Elég szomorú, hogy még az igazgatót hurcolták meg. " az igazgató nem járt el helyesen, nem az ő dolga a büntetés ilyen esetben


helyesen akkor járt volna el, ha

1. felhívja mindhárom gyerek szüleit

2. "hivatalból" feljelentést tesz a gyerekek ellen vagy bevonja a családsegítőt

2016. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A cikkben is olvasni, hogy ez igazgatóválasztás környékén történt. A helyi KLIK a saját emberét akarta odaültetni, a szülői közösség nyomására maradt ez az igazgató, és miután megtörtént az eset, jó ürügy most ez a KLIK-nek, hogy tényleg megtegyék. Ez is benne van a leváltásban.

Ez nem teória, ismerem a sulit és a történetet.

2016. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!