Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen mosogatószert használja...

Milyen mosogatószert használjak a baba cumisüvegéhez, ill. a mellszívóhoz?

Figyelt kérdés

A Friendly Organic mosogatószert talaltam erre a celra, de drágállom, 2500 ft a 475 ml.

Persze naponta sterilizálok is majd, mikrós aventes sterilizálóm van, de a sima vízzel öblítés szerintem nem hatásos annyira, a mosogatószeremnek pedig erős az illata, ami taszító lehet a babának.

Ti mit használtok, milyen árfekvésű, és hol szerzitek be?

Köszi előre is!



2016. júl. 19. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan azt, amit éppen egyébként magunknak, nagyon alaposan leöblítem, nem marad illata. Vízzel nyilván nem elég elmosni, mert a zsírt az nem viszi le (anyatej, tápszer is zsíros) Szerintem fölösleges külön mosogatószert venni, mivel az alaposan leöblített műanyagon nem marad vegyszer. Ez nem olyan, mint a textil meg az öblítő, ott marad a ruhában abból, amivel mosod/öblíted, itt nem.
2016. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vettem emiatt külön mosogatószert, őszintén meg sem fordult a fejemben.
2016. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én külön vettem és Frosch termékcsaládot választottam a babámbak.

Nagyon jó a mosogatószere (aloe verás a kedvenc) és a babás öblítőjük is isteni ! Szépek az összetevői és bőrbarát is, ára se vészes szerintem.

2016. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a Frosch-nak van sensitive változata, vagy az alapból ilyen ,,tisuta cucc"?

:)

2016. júl. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!