Pszihés zavar lehet?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném akik családjában vagy környezetében van hasonló pszihésen beteg gyerek.Adott egy 3 éves kisfiú.Aki ha begorombul csak úgy saját magától akkor széket;ruhákat;porcelánokat és minden egyébb dolgot ami a kezébe jön dobál.Közbe örjöng torka szakadtából.Az anyját üti veri ha nem azt teszi amit ő akar.Az anyja ilyenkor csak tűri.Az anya véleménye szerint ha rászól jobban bekapcsol.Mozgása normális.Súlya magassága elmaradott.Beszéde fura.Pl.Van mikor a nevét egymás után villam gyorsasággal kinondja közbe ugyan azokat a mozdulatokat csinalja.Asztalról pohár le korty víz ivas 10x név kimondas majd újból.
2016. júl. 31. 21:50
1 2
 1/16 Vlagyimir Rosztov válasza:
Ott fejben nincs rendben valami,a gyerek tombol rendesen...nincs min levezesse az energiáját esetleg...ez a szokás hááát..nem beszélte ezt be valaki a gyereknek?(ivas resz)agresszívitás ilyen fiatalon eléggé...ha a családba volt hasosnló talán..ha meg nem akkor ez elég fura...orvos nem ártana meg..
2016. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
? Mennyire elmaradott a súlya, magassága? Nagyon? Amúgy szerintem ez nem pszcihés zavar, hanem csak simán dackorszak, ami megterhelő, de normális. Türelem. Majd kinövi.
2016. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ez nem annyira pszichés zavar mint szellemi elmaradottság... sajnálom
2016. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ő a sógornőm kisfia.Ahányszor látom utánna hatása alatt vagyok napokig.Valahogy az a megérzésem hogy nincs minden rendben.Ez nem dackorszak.A súlyát nem árulják el nekünk.A magassága pedig akkora mint a másfél éves hugáé.
2016. júl. 31. 22:17
 5/16 A kérdező kommentje:
Miböl gondolja a 3 válaszoló hogy szellemi elmaradottság ez?
2016. júl. 31. 22:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert amikt írtál nem utal normális agyműködésre.Ez bizony fogyatékosság lehetséges autizmus .Én megijednék ha ilyeneket csinálna.Ráadásul ovodás vagy lesz.Ott majd megkapod a beutalót szerintem vidd orvoshoz de gondolom tudja mi a a baja ,mert a védőnő erre van kitalálva hogy a fejlődését vizsgálja.Biztosan tudják mi baja nyugi.
2016. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán egy kezeletlen dackorszak. Azon sem csodálkoznék,ha a családban is feszültség uralkidik, és ezt átveszi, mintául szolgál.
2016. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valószínű az autizmus. Ebben a korban kezdődik a dühöngés,szakember kellene.
2016. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ő nem az én kisfiam.Ovódás 5 éveskortól lesz.Ausztriában élünk,igy védőnő nincs.De 5 éves korig még ha baj lenne vele akkor fejleszthetnék.Egyszerűen nem tudom leszűrni hogy az anyósomék is látják e rajta vagy csak én.Amikor bekapcsol akkor az anyósom es a sogórnőm egymásra néznek és mintha semmise történne egy szót sem szólnak.Közbe a gyerek tör-zúz.Az aposom testvére fia a pszihiátriàn kezelt beteg.Tehát a családba bennt van a hasonló betegseg.
2016. júl. 31. 22:44
 10/16 A kérdező kommentje:
Még annyi hogyha családi rendezvény van akkor sok-sok kisgyerek a családból játszik együtt a kertben.Ő mindig csak sir, csak örjöng.Sosem érzi jól magát.Fájdalmat szinlel,leggyakoribb fáj a hasa.
2016. júl. 31. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!