Ez abnormális állapot?

Figyelt kérdés

Unokaöcsém októberben lesz 3 éves, de még pelenkázzák éjjel-nappal. Ő már hajlana rá, hogy akár a wc-re is ráüljön, de úgy vettem észre, hogy a szülők lustasága is hátráltatja a leszokást.

A másik probléma, hogy még cumizik, és hisztizik, ha elvesszük tőle akár 15 percre is.

A harmadik probléma, hogy nincs 11kg a súlya, nagyon durván kiállnak a csontjai. Rossz evő, mivel keveset eszik, azt is ritkán. A szülők pedig csak nyugtázzák ezt, ahelyett, hogy valami megoldást keresnének.


Mi a véleményetek?

Köszönöm szépen előre is.


2016. aug. 7. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hanyag szülők és ennyit látok benne.
2016. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen idősen az én gyerekem is cumizott, nem volt szobatiszta (nappalra nem sokkal később) és nem volt sokkal több a súlya (talán 12 kiló körül).
2016. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy egyáltalán nem beszél, a babanyelv szintjén ragadt.:(

Mindezek ellenére nagyon értelmes és kreatív kisfiú.

2016. aug. 7. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Azt jeleníti, hogy baromira okosnak hiszed magad, a szüleit meg lenézed.
2016. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, Te aztán tudod értelmezni a soraimat.:)

Tanácsot kértem, szóval itt nem rólam van szó, nem tűnt fel?!

2016. aug. 7. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sem tetszenek az ilyen szülői viselkedések,de nem tudsz tenni ellene semmit mert még te leszel a rossz.Mjad ha megy oviba kapnak majd a fejükre ne aggódj.
2016. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem abnormális igen. Nem az, hogy cumizik, hanem, hogy azt írtad, hogy hajlana rá, de a szülők gyakorlatilag hátráltatják a fejlődését. Saját magunkból kiindulva a mi lányunk 2 éves kora után kb. 3 hónapra nappal szobatiszta volt, 2 és fél évesen már éjszaka is. Szerintem nem ő az egyetlen "nagyobb" cumis, de ez annyira nem gond, ha nem hisztizik folyton érte. Szerintem is hízhatna! Persze senkit nem lehet beskatulyázni, hogy milyen magas, és hány kiló legyen, de itt a legnagyobb gond a szülőkkel van, hogy
2016. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
egyáltalán nem foglalkoznak Vele, persze csak, ha igaz, amit írtál! 😃
2016. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!