Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista, ADHD-s gyerekek...

Autista, ADHD-s gyerekek szülei! Nem érzitek sokszor felháborítónak, hogy százszor többet tesztek a gyereketekért, mint egy átlag szülő, a környezet szemében mégis ti vagytok a felelőtlen, hanyag, borzalmas szülők, aki képtelen megnevelni a gyerekét?

Figyelt kérdés

Más betipeg a közösségbe a tökéj gyerekével, akit 1 évesen bölcsibe dugott, hogy ne kelljen vele foglalkozni, és őt mintaszülőnek tekintik?

Annyira elkeserítő! Az életem csak a gyerekről szól, és nem kapok kívülről csak negatív megjegyzéseket!



2016. szept. 21. 08:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
71%
Nem a másik szülő tehet arról, hogy beteg gyereked van. Megértem az elkeseredésedet, de ne azokon vezesd le, akiknek semmi közük hozzá.
2016. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
81%

Biztos, van aki 1 évesen bölcsibe dugja, de nem szabad általánosítani.senki nem tehet arról hogy beteg gyermeked van, de akarva, akaratlanul is kivetíted ezt másokra. Vannak ilyen ismerőseim, és időnként már ha ránéznek, beképzelik maguknak azt, hogy biztos rossz anyának írták le.

Az neked se jó, ha ezen keseregsz, nem is értem, minek kattogsz ilyeneken. Tönkre teszed magad ezzel meg a napjaitokat.

2016. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
56%

"mégis ti vagytok a felelőtlen, hanyag, borzalmas szülők, aki képtelen megnevelni a gyerekét?"


Ez pontosan miben es mikor jelentkezik?

2016. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
75%
Autista a kisfiam, pontosan tudom, miről beszélsz. Igen, sokkal többet kell az ilyen gyerekekkel foglalkozni, mint az átlag gyerekkel (ezt csak az érintett szülők tudják), de a környezet szemében a gyerek egy neveletlen gyerek (sokszor a pedagógusok hozzáállása is ilyen sajnos,pedig tudják, hogy a gyerek SNI kódos és ahogy tudjuk, próbáljuk fejleszteni, TSMT-zünk otthon, lovasterápiára járunk, napirendi kártyázunk stb.)Én úgy érzem a társadalom itt még nem elfogadó, így a lenézést szülőként valószínűleg végig meg fogjuk kapni, amíg fel nem nő a gyerek. Az a baj, hogy ezt a lenézést a gyerek is megkapja és nem használ az önértékelésének.
2016. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen megértelek. Nem vagyok teljesen sorstárs, de látom, hogy valóban sokkal, de sokkal tesztek a gyerekekért és hallottam már a saját fülemmel, ahogy egy ilyen gyermeket nevelő édesanyát egy agyatlan megszól.

Mert nekem mind agyatlan, aki azonnal, zsigerből ítélkezik, ahogy itt is sokan a gyékán.


Húzd ki magad és légy büszke, hogy te képes vagy arra, amibe más beleroppanna!

2016. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
79%
Na jo, de honnan kellene egy vadidegennek tudni, hogy a gyereked azert videlkedik "furcsan" mert beteg, vagy azert mert nincs megnevelve?
2016. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

"Ez pontosan miben es mikor jelentkezik?"


Elég itt a gyk-n olvasgatni a hozzászólásokat, ki se kell menni az életbe!

2016. szept. 21. 08:27
 8/48 anonim ***** válasza:
77%

Csak a buta emberek mondják egy autistára, vagy ADHD gyerekre, hogy neveletlen.

És csak buta nő mondja, hogy aki 1 évesen bölcsibe adja a gyerekét, az nem akar vele foglalkozni...

2016. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

"Nem a másik szülő tehet arról, hogy beteg gyereked van. Megértem az elkeseredésedet, de ne azokon vezesd le, akiknek semmi közük hozzá."


Nem érted, egyáltalán, amit írok! Nem mondtam egy szóval sem, hogy a másik szülő rosszul csinálná, csak a kapott válaszreakciók köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.

2016. szept. 21. 08:30
 10/48 anonim ***** válasza:
51%
de mondj mar megis egy peldat, mert kivulallokent el sem tudom kepzelni hogy pontosan mirol beszelsz.
2016. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!