Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kinek ilyen a gyereke? Tovább...

Szandra244 kérdése:

Kinek ilyen a gyereke? Tovább lent

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fiam, nagyon kezelhetetlen néha, verekedik, hisztizik, tör, zúz, nem birunk vele.. ez azóta van amióta exem, az apja fel pofozta öt,15napon túli, be vérzés stb, tárgyalás még nem volt, azóta nem is látta az apját ami nem is baj.. pszichológushoz megyek, ás neurológiára is vele, esetleg valaki nem.volt igy? Óvodába se mehet mig nincs eredmény az igazságügyi pszichológus tol.. meg a sima pszichológustól.. nagyon ki vagyok már,hogy nem.tudom hogy mitől ilyen, de valószínű a pofon is be folyásol..

2016. okt. 21. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Hát én nem csodálkozom. Ha engem valaki így megverne, annak biztosan lenne utóhatása. Annak pedig, ha a gyerekem üti meg így valaki, nagyon tárgyalása sem lenne, mert addig ütném, amíg tud levegőt venni. Az lenne a baj, hogy nekem írnának ki tárgyalást, mert nem lenne apróság, hogy nem tud mozogni. A gyereket trauma érte, sokk után nem meglepő, hogy agresszív. Védekezik, nyilvánvalóan. Pszichológus, ha jó, tud majd nektek segíteni. Az "apja" remélem egy életre sittre kerül!
2016. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Jól értem az apa úgy megverte a gyereket hogy 15 napon túl gyógyuló sérülése lett?Egy 3 éves gyereket???
2016. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező ezek után ne csodálkozz.

Sok idő kell neki, sok-sok türelem, szeretet, ami nagyon fontos h te ne bántsd semmilyen formában, még kis popsira ütés se legyen, semmi ilyesmi, csak szeresd.

Pszichológus is kell valószínű. Apjával jobb ha soha többet nem találkozik, ne is emlegesd neki, max ha ő maga hozza fel.

2016. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudod mitől ilyen?????

Jól érte, az apja úgy felpofozta, hogy bevérzett, 15 napon túl gyógyuló és nem érted, hogy miért kezelhetetlen 3 évesen???

Csodálatos anya lehetsz te is! Nem, nem voltunk úgy hogy a gyereket az apja agyba-főbe verje!!!!

2016. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó!

Próbálj meg türelmes lenni vele, szépen beszélj hozzá, olvass neki, dédelgesd stb. Nagy trauma érte szegénykét, szeresd nagyon és biztosítsd róla, hogy többet senki nem fogja bántani.

2016. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

4-es miért az anyát hibázatod..? nem tudhatod az előzményeket.. biztos nem tudhatta hogy ilyen állatmódjára viselkedik a fiával


Kérdező! egyértelmű hogy mi az oka a viselkedésének!!!

2016. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem az anyát hibáztatom (a verésért), de nagyon megvagyok döbbenve azon, hogy nem érti miért kezelhetetlen a gyereke. Ezért igen, hibáztatom hogy ezt nem érti és nem látja. Láthatóan egy csepp empátia sincs benne a saját gyereke felé. Nem is értem a lelkivilágát! Hol volt pl. míg ez a csodálatos ember ütötte verte a gyereket? És még millió kérdés merül fel bennem.
2016. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

A verés, az mikor történt? Jóval korábban, vagy mostanában? A "verés" előtt nem voltak ilyen dolgok?

Könnyen lehet, h a verés és a hiszti együtt okozzák a kezelhetetlenséget.

A pszichológus jó lehet, de leginkább amit te tehetsz, az sok-sok türelem,és együtt töltött hasznos idő.

2016. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

"Nagyon kivagyok már nem tudom mitől ilyen?"

Tényleg sejtésed sincs?

Egyetértek az egyik előző válaszolóval hogy veled sincs minden rendben.

2016. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
lehet én is hibás vagyok ebben, de nem ütötte meg addig, orrszívó porszívóztuk az orrát és nagyon sirt, aztán nem.tudta el viselni és puff, fel ugrottam gyerekkel a kezemben, le kiabáltam, de nem mentem.neki mivel a kezembe volt a fiam, amikor vissza ment dolgozni ott is hagytam őt, én vagyok a kizárólagos gyám, nem is látta azóta,ez egy éve történt, azóta ilyen vagyis fokozatosan jött ki ez a fiamon, ez, hogy igy viselkedik, védőnő, doki nem hitt nekem, hogy igy viselkedik nem.foglalkoztak velünk, fogtam magam be mentem csak úgy rendelés alatt és látták hogy viselkedik, doki egyböl azt mondta pszichológus, neurológia.. de a 3 éves státuszon is volt eltérés és nem érdekelték.. amugy igen lehet nekem.is el kéne egy orvos, mert engem.is nagyon megviselt amit az a roh*dék tett! sokat játszunk, olvasok neki, be vonom a főzésbe stb de pl.boltba nem.lehet ugy el.menni vele hogy ne hisztizne vagy csúnyán viselkedne..
2016. okt. 22. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!