Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen gyakran érzed azt,...

Milyen gyakran érzed azt, hogy legszívesebben felállnál kisétálnál az ajtón és soha az életben vissza se néznél?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Soha.

Azt inkább, hogy jó lenne egyet üvölteni.

De hogy soha ne jöjjek vissza, odáig még gondolatban se jutottam el.

2016. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Változó. :D

Vannak időszakok, hogy naponta többször.

És vannak egészen békés napok (hetek?), mikor egész jó fej tud lenni a gyerek. :)

Szerencsére már elég nagy, hogy megértse, hogy most felb..ta az agyamat, úgyhogy elmentem egy fél órára sétálni/fürdeni, addig mindkettőnk feje kiszellőzik.

2016. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Általában onnantól hogy hazahozom a gyereket az oviból addig amíg este el nem alszik :S
2016. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Soha, mert soha nem hagynám el a gyermekem. Legyen bármennyire nehéz egy nap, soha nem lehet annyira rossz, hogy eszembe jusson egyáltalán ez a gondolat.
2016. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Amig otthon voltam a fiunkkal tobbszor is elofordult. Nem tervezett baba volt, es sokszor nerges voltam, hogy az eddigi eletem gyokeresen megvaltozott. Nekem sokat segitett, hogy anyukammal megbeszeltem a dolgot es egyaltalan nem itelkezett felettem. Ez termeszetes dolog, csak sokan nem merik beismerni, mert akkor rossz anyanak titulaljak, pedig csak ember. Nem tudom, hogy anyagilag milyen a helyzetetek, de ha megtehetitek menjetek el a paroddal egy hosszu hetvegere kulfoldre. Azert ajanalom a kulfoldet, mert akkor tenylegesdn nem emlekeztet semmi sem az otthoni dolgokra. Kikapcsolodhatsz anelkul, hogy az utcan magyar szot hallanal, belekostolhatsz mas kulturakba. Tenylegesen egy kicsit vilagga menni. Nekem ez is sokat segitett. A kisember a nagyival vakaciozott addig, amig mi felfedeztuk Maltat. Hatalmasvl elmeny volt es teljesen uj emberkent tertem vissza. Ha nezelodik az ember, akkor rettenetesen olcson lehet repulojegyet kifogni. A mi kettonk repulojegye 20 000 ft volt oda-vissza. Onnan pedig a ti igenyeitektol fugg, higy mennyit koltotok. Pl. Mi egy diakszallon talaltunk ket agyas szobat, harom ejszakara kettonknek 15000ft ert. De akadnak egy napos varosnezesek Milanoba is, ahol ugye szallast sem kell fizetni csak a repjegyet. Kitartast es sok sikert! 26N
2016. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

2 napos korában majdnem elvesztettük a kisfiunkat. Tudod mikor jutna eszembe,h kisétálok az ajtón és vissza sem jövök?! Soha. A legnagyobb hisztik, megbántások után sem.

De ha nem történt volna majdnem tragédia a születése után, szerintem ekkora marhaságot akkor sem gondolnék. Azt is utálom, mikor "elgurul a gyógyszer", és felhúzom magam, ingerült vagyok vele.

Ez az "elhagyom a gyerekem/családom" -érzés nálam nem tartozik a néha előfordul, normális dolgok kategóriájába.

2016. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen soha nem jutott eszembe és nem is fog...

Olyan igen, hogy most felállnék és elfutnék, meg, hogy elmennék egy hétvégére egyedül, de soha nem hagynám el a családomat!

2016. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Hmmm a gyerekeimmel kapcsolatban nem jutott ilyen az eszembe,pedig vannak nehéz napok,de levezetjük a feszkót.

Ellenben a munkahelyen a sok okos ügyfél után szokott ilyen érzésem lenni!

2016. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Nekem van egy olyan mondásom, hogy könnyebb a 3 gyerekkel elboldogulni, mint a feleséggel.


Oktalan féltékenykedése miatt harmincas éveimben legalább négyszer mentem el otthonról úgy, hogy többé nem megyek haza. Menni szeretek, de várakozni a szabad levegőn utálok, így pár óra unatkozás után mindig hazakullogtam. Nem volt hová mennem, ezért mondhatom, hogy minket csak a nyomor tartott egyben.

2016. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amikor csecsemőgyilkosságokról és minden kiborítóról olvasom a híreket, akkor kb itthagynám az egész világot.

Ma is a nap sztorija hogy egy évesét verte agyon egy anya, indok, mert ideges volt(szerintem figzás lehetett a háttérben...); vagy 10 évest születénapján brutális kegyetlenséggel végzett ki a családja.

komolyan, néha gyertyákat gyújtok és megfogadom, hogy további híreket soha nem olvasok.

és csak ölelgetném a gyermekem, mintha megölelhetném a világ összes gyermekét.

2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!