Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért sikongat folyton egy...

Törpilla1987 kérdése:

Miért sikongat folyton egy közel kétéves kisfiú? És miért énekelget idegesítően a bátyja?

Figyelt kérdés
Ne szedjétek a fejem! Nem tudom, mi a normális a gyerekeknél, mert nekem még nincs és a környezetemben sincs. Csak a szomszéd gyerekei az őrületbe kergetnek, amikor én munka után vagy hétvégén itthon pihennék. Kevés más kommunikáció hallatszik át. A kicsi visítozik, sikongat éles hangon. Nem folytonos hangkiadás, csak kb. mint Linda a karatés. A 8 éves áriázik állandóan, szintén magas hangon. Tütütü, uhuhu... mittudomén, milyen hangokon énekel, de bazi idegesítő. Miért van ez? Ez a normális ennyi idősen?

2016. dec. 29. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Normális. A gyerekek hangosak.
2016. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, teljesen normális, kapcsold be a tévét, vagy rádiót, ha nem akarod hallani őket!
2016. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Füldugó, patikában úgy 70 forint. A gyerekekkel semmi gond nincs.
2016. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
te is ilyen voltál megnyugtatlak:D
2016. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Minden kölyök sikongat,olyan hangon,mint a disznó,mikor leszúrják.Nem tudom,miért normális ez?Vajon miért jó ez nekik?
2017. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 8 évesen már rendesen kommunikáltam. Piciként pedig szülők elmondása alapján csendesebb, normálisabb gyerek voltam. Szerintem másfél-két évesen már tudni kellene szavakat mondani, néhány rövidebb mondatot. De tényleg úgy sivít mind a disznó.
2017. jan. 2. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki más. Nyilván beszél is a pici, csak azt nem hallod.

Én is csendes gyerek voltam, ráadásul túlzottan óvatos.

Erre a nagylányom (6) két évesen örökös tagságot nyerhetett volna a Jackass csapatba. :D

Ő is imád énekelni, csak nem tud. De ez persze nem szegi kedvét.

A kicsi két éves, ő óvatosabb, de kétszer olyan hangos. A dackorszak kellős közepén van, szóval túlélésre játszik a család.

Néha örömébe is sikít, például a karácsonyfát meglátva olyan hangot adott ki, hogy csengett a fülem utána.

Mondjuk nekem szerencsém van, max a padlason élő nyestet zavarja, annak a véleményére nem adok. :D

2017. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
70%
Nos, én pont ezért is utálom a kölyköket. Nálunk véranyu és turbóapu kitett egy "közleményt", hogy ekkor és ekkor ne hallgassunk zenét, ne nézzünk tévét, ne takarítsunk, mert a kölykök alszanak. Na majd pont be fogom tartani, mikor este 10-ig bármit csinálhatok. Szomszéd sráccal összefogva nyomattuk reggel 10-től, este 9-ig a death, black, trash metált. Mikor reklamálni jött, az arcába nyomtam a törvényt. Elköltöztek. Nyertem.
2017. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan pici aki sikít és van amelyik nem. Az én fiam sosem sikít, vele egykorú kislány pajtasa állandóan. De mindketten mondanak szavakat. Mindkettő normális. Alvashoz fuldugot javaslok, amikor meg nem alszol akkor ne foglalkozz vele... engem is idegesít a férjem horkolasa, dehát ez van, nem kell irányítani az iranyithatatlant és el kell fogadni a megvaltozhatatlant.
2017. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!