Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Már most ennyire rossz lenne?

NikiDávid kérdése:

Már most ennyire rossz lenne?

Figyelt kérdés
1 éves 1 hónapos kisfiam, éjjelente fel sikít csak mert kisesett cumija, régebben csak nyögdécselt, persze felkeltem egyből beadni szájába nem is z probléma csak annyira megijedek hogy felsíkit, ha valami nem tetszik neki hasra vágja magát és hisztizik, mellesleg hozzáteszem nem látta semmilyen babától még, mindent megpróbálok megtenni érte de nem jo neki szobába nem jo neki kocsikázni, alig tudom lekötni figyelmét, lekelet ragasztani a konnektorokat nem volt elég bedugaszolni csak azokkal játszót mindenhol, kiakar mászni kádból mindig, lehet én vagyok hülye de azt vettem észre csak rossz dolgokat csinálja :(

2017. jan. 25. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy rossz!

Csak rájött, hogy ha olyat csinál, amit nem szabad, akkor azonnal figyelemhez jut, és ő most erre vágyik: 0-24-ben minden körülötte forogjon, tessék őt szórakoztatni, és különben is: tök vicces, mikor anya kiakad.

2017. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Készülj fel, a következő legalább 1 év erről fog szólni. Egy percre sem veheted le róla a szemed, a lakást bababiztossá kell tenni. A konnektorokba vegyél biztonsági dugót, a kádba csúszásgátlót... Olvass sokat a hisztik kezeléséről, a figyelemelterelési technikákról :)
2017. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Ha elkezd hisztizni, és a földön üvölt akkor nem foglalkozom vele. Kb fél perc alatt abbahagyja. Konnektorba mi is vettünk ilyen bizbazt. Youtube-on kerestem baba nevetettős vidiket, onnan szedtem pár ötletet. Pl: ha valamiről el akarom vonni a figyelmét, akkor megszagolgatom a lábát, és vicces fejet vágva fintorgok. Ezen hangosan kacag. Utána előveszem pl az építőkockáit és játszunk. Nagyon szeret tornyot építeni. Ezenkívül labdával is le tudom foglalni.Eldobom, megkérem, h menjen utána, utána dobálgatja. Táncolni is szoktunk, az nagyon lefárasztja. Van egy-két rosszasága amiről még nem sikerült elvonnom a figyelmét, ilyenkor átviszem a másik szobàba, és ott játszunk vmi mást.
2017. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 30. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:

No, hát üdv a csapatban..:-DD

Türelem, nyugalom, relaxáció, ne reagál ha hisztizik, és légy következetes, ha bírsz..csak kiváncsi, de a nem szót még nemigen tudja értelmezni..nem rossz, csak eleven...

aludjon eleget, és te is, hogy bírjátok az elkövetkezdendő 2 évet..:-D

2017. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!