Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Járt innen valaki a Vadaskertb...

Járt innen valaki a Vadaskertben? Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
Első alkalommal megyünk, mennyi időt vesz igénybe? Időpont mennyire valós? (tényleg akkor szólítanak, amit kaptunk, vagy egy napra csak egy időpontot adnak mindenkinek, és sorszámot kell húzni? )

2017. jan. 31. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Sorszámra konkrétan nem emlékszem, de az biztos, hogy kellett várni. A gyerekkel is elég sokat beszélgettek, velünk is, és mivel két hét megfigyelésre bent maradt a gyerkőc, megmutattak mindent.

Egész napos programra készülj, nem fogtok gyorsan végezni.

Cserébe tényleg foglalkoznak veletek, odafigyelnek, szakemberként és emberileg a maximumot nyújtják.

2017. jan. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi első alkalommal amikor ambulánsan mentünk időpontra kb 20 percet vártunk és utána hívtak be egy szobába a gyerekkel.Kb egy órát voltunk, velem beszélgettek a gyereket főleg figyelték de persze tőle is kérdeztek.

Akkor kaptunk is időpontot az egy hetes megfigyelésre.

Van lehetőség "befeküdni vele" igaz fizetni kellett a saját szállásomat ( vidékiek vagyunk) nekem így jobb volt.Én kaját is kértem, na azt kicsit megbántam mert elég ramaty volt.

A kórháznak abszolút nincs kórház hangulat,inkább mint egy szálloda.

Korosztály szerint vannak csoportok 6-8 gyerekkel.

A beköltözéskor rövid bemutatkozás,elmondják a napirendet,minden gyereknek saját orvosa akivel első nap beszélgetsz egy kicsit a gyerekról négyszemközt.

Délelőtt vannak a foglalkozasok, megfigyelések, vizsgálatok,addig a szülőnek el kell menni.

Pont olyan mintha óvodaba vinnéd.

Kellemes a légkör,mindenki nagyon kedves.

Mi inkább úgy éltük meg mint egy kis nyaralàst.

A hét leteltével ismét beszélgetés az orvossal,szépen részletesen elmondja, hogy mire jutottak a megfigyeléssel a vizsgàlatokkal és javaslatot tesz a továbbiakra.

Az írásos szakvéleményt később postázták ki de a megbeszéltek voltak benne.

Tömören ennyi.

2017. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jan. 31. 09:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen sokára kaptátok a bentlakós időpontot?
2017. jan. 31. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokra számíts az 1. időpont és a "tábor" között. Az első beszélgetés kb. 1 órás, mi egész napra szabit vettünk ki (nem kellett várakozni, játékok is vannak). Nekem fura volt, hogy a gyerek előtt kell a problémákról beszélni, de ennek is oka van. Ha megürül egy hely az egyik hetes vizsgálatnál, felhívnak, hogy tudsz-e a megbeszéltnél korábban menni. Lehet bejárós vagy bent alvós a gyermek és térítés ellenében anyukát is szállásolják. Szuper képzéseik is vannak, nem csak szakembereknek.
2017. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első, ambuláns időpontot kb egy hónapra kaptuk,és onnantól kb 2.5 hónapra volt a beköltözés.
2017. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!