Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egész napos hiszti és nyűglődé...

Egész napos hiszti és nyűglődés 1,5 évessel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap kín szenvedés a másfél éves lányommal. Hónapok óta így van, és egyre csak rosszabb. Semmi nem jó neki, mindenen csak nyavog, hisztizni, semmit nem tudok tőle csinálni, mert mindig a fenekében kell lennem. Kezdek idegileg kikészülni. Mi a megoldás, hogyan lehetne normális gyerek ? Tervezzük a kistesót ráadásul, mert nem szeretnénk nagy korkülönbséget, de így bele fogok bolondulni.
2017. márc. 13. 13:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk szeresd a gyerekedet, s ne tekints rá nyűgként!


Második gyerek minek? Neked egy is sok.

2017. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiviszed delelott, delutan? Neki fontos a sok friss levego, mozgas. Alszik rendesen?
2017. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

hmm. lehet hogy o normalis, csak a te elvarasaid nem azok.


Bizony egy ekkora gyerek teljes figyelmet kivan egesz nap, kiveve amikor alszik.

2017. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Evés, ivás, alvás rendben van nála?

Van valami rendszer a napjaitokban?-nekik még nagyon fontos ez is.


Amíg egy gyerek ekkora kínlódás, addig ne vállaljatok kistesót.

2017. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék a tesóval..
2017. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Ha terhes leszel illetve meglesz a kicsi, ez csak rosszabb lesz, ilyen dacos kisgyerek melle megegy pici,huh ...

Nalunk szerencsere kimaradt a "dackorszak", 6.5 eves a fiam, nem volt hisztis soha, de megsem akartam kis korkulonbseget, hogy elete elso par eveben csak az ove legyen a figyelmunk. Kis korkulonbseges tesok alapjaraton is minden ismerosomnel csepelik, harapjak, tepik egymast a figyelemert. Na pont ezt nem akartam. Ha nalatok mar egyedulikent is hisztis a gyerek, erdemes lenne eloszor belole kinevelni valahogy es utana probalkozni a babaval.

2017. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Hogy telik a napotok? miket csináltok? Írd le, hátha tudunk segíteni!
2017. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is másfél évem van! Leírom a miénket!

7 körül ébred, együtt reggeli! Ha van valami foglalkozás arra elmegyünk, uszásra járunk csütörtökönként, tornára és ringatóra! Tehát heti kb. 3 szor állandó jelleggel! Amikor nincs foglalkozás egyéb programot találok ki! Jó időben játszótér, valami szabadtéri progi, rossz időben babás ismerősök, játszóház stb. A lényeg, h minden délelőtt van itthon kb. fél óra együtt játék, amikor én is ott ülök vele a szőnyegen és aktívan játszunk, utána mindig valami program!

Ez nálunk azért kell, h legyen étvágya és elfáradjon! Fél 12 kor ebéd, legkésőbb fél 1 kor alvás! Fél 3-3 felé ébred, szintén fél óra aktív játék, olvasás, mondokázás stb. Ha jó az idő ki a kertbe, ha nem akkor bent maradunk, én házimunkázom ő nagyjából egyedül elvan! 5 körül jön apa, együtt játék, 6-7 vacsi, fürcsi, 8 legkésőbb fél 9 alvás! Remélem tudtam segíteni!

2017. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
nem fáradt? az kulcsfontosságú a jó kedv tekintetében hogy a pocak tele legyen és ne legyen fáradt. ha ezekért mindent megtettél, akkor már egyebet nem nagyon tudsz, mint túlélsz, és olvasgatsz cikkeket hiszti kezelés, dackorszak témában. Felismered a hiszti típusát, és annak megfelelően reagálsz rá. Nekem sokat segít, hogy napi egy cikket elolvasok esténként, az én lányom 2,5 éves, 1-2 hónapja vannak rosszabb napok, főleg ha fáradtan kel, és sokat segít, hogy ha tudom a hiszti okát, és aszerint lépek, amit a cikkekben tanácsolnak (Vida Ági, Vekerdy stb)
2017. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is 1,5 evesem van. A hisztikezelesre minden gyereknel mas modszer mukodik, ki kell tapasztalni. Amig az elso gyereked csinjat se tanultad ki, afdig minek nekrd masodik?
2017. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!