Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hiperaktív gyereket hogyan...

Hiperaktív gyereket hogyan altattok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki a mézes tejet,ne engedd délután aludni,nyugtató fürdetőt használj esetleg levendulát tegyél a párnájába
2017. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kora után itthon már nem tudtam rávenni a délutáni alvásra, viszont így estére általában eléggé fáradt ahhoz, hogy nagyjából értelmes időben el tudjon aludni.

Ha délután mégis alszik (néha az oviban szokott), este sokáig fent van, 10 előtt nem lehet lefektetni. Nem hajlandó lecsukni a szemét (azt állítja, hogy nem tudja). Meséből csak olyat szeret, amihez képek is vannak, zenéből csak pörgősebb fajtákat, így ezek nem segítenek. A cukorra, kakaóra én is figyelek, mert tudom, hogy ezektől felpörög. A mézes tej se jobb szerintem, de nálunk nincs is, mert tejérzékeny.

2017. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lefekvés előtti ruti és annak betartása segít. Ha tudja,hogy mi miután következik és az mindig úgy van (!) akkor egy idő után tudni fogja,hogy nincs közben extra játék vagy szaladgálás.

Pl: mielőtt a "rituálé" elkezdődik, mondod neki,hogy még 5 perc játék, utána vetkőzés, tusolás. Tusolás után fogmosás, könyv kiválasztása és esti mese olvasás majd alvás. És utána mindig elismétled,higy mi miután következik,amikor egyes "fázisokban" vagytok.

2017. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabolcs1995 válasza:
Én is az voltam :) és meg vizsgált egy professzor és irt fel valami gyógyszert amitől le nyugodtam
2017. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!