Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akik TSMT-re jártok: Mennyibe...

Akik TSMT-re jártok: Mennyibe kerül egy alkalom? Esetleg szegeden tudna árat, elérhetőséget írni valaki? A gyakorlatokhoz két felnőtt kell vagy 1 ember is tudja kivitelezni?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy amit nekünk ajánlottak az első felmérés és a két havi torna "adag" felírása 19 ezer ft.

Ehhez ugye be kell szerezni még minimum nagy labdát,gördeszkát (hinta,pléd van itthon)

Nagyon soknak találom ezt az összeget.Utána havi 6000 ft lenne és továbbra is itthoni torna,ha szükséges.

A pedagógiai szakszolgálat ajánlotta,de az anyagi oldala nagyon visszatart,illetve egyedül vagyok a gyerekkel.

Megkésett beszéd miatt kellene.



2017. ápr. 6. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk (Db) korfüggő is. Még csak időpontunk van, de az árakat elmondta.

1,5 évessel 6 ezer a felmérés és 5 vagy 5,5 a kontroll kb. havonta.

Idősebbel komplexebb a felmérés és többe is kerül, kb. annyi lehet mint nektek.

Máshonnan van mintafeladatom, ahhoz muszáj 2 ember, ezzel én is meg leszek lőve.

2017. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapesten 5000 Ft 60 perc. Az első felmérés fél órás volt, annyit bírt a gyerek, az 2500 Ft volt. Hetente kell vinnem.
2017. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 ezer ft / alkalom. Kéthavonta megyünk. Home-tréninget csináljuk itthon. Hát, hidd el, hogy megéri csinálni. Másnéven okosító-tornának is nevezik. Mennyi idős a gyermek?

Csak a hintázáshoz kell a két ember... de azt meg lehet oldani függőággyal.

Készülj fel, hogy neked sem lesz egyszerű fizikailag, de szuper eredményeket lehet vele elérni.

2017. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is csak a beugrót sokallom,két hónapig gyűjtöttünk rá,mire meglett az ára.Jövő héten megyünk.

Azt tudom,hogy fizikailag kemény,kíváncsi leszek hogy bírjuk majd. Akkor ezek szerint máshol is ennyi az ára,de örülök,hogy jók a tapasztalatok.

2017. ápr. 21. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!