Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kislanyom 7 es fel eves es...

Kislanyom 7 es fel eves es konkretan feledekeny, ez korosztalyos problmea vagy egyeni?

Figyelt kérdés

Van hogy par perccel korabban tortent vagy elmondott dolgokra nem emlekszik ( elmondasa szerint). Lehet ennyire szeleburdi? Vagy nagyobb gond lebet ez?

Eleg idegesito, foleg hogy ez nem napi egyszer ketszer fordul elo...


2017. ápr. 21. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiamból kiindulva, lehet ennyire szeleburdi.... bár néha az én fejembe is megfordul, mi van ha van vmi más problémája.

10 éves most.

Nálunk a játék és a foci minden.. azon kívül se kép, se hang :-)

2017. ápr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én 7 és fél éves lányommal gyakran előfordul. Pl. azt mondom neki, hogy menjen kezet mosni, de mire a fürdőszobába ér, elfelejti, és pisil. Vagy azt mondom, hogy vegyen cipőt, de mire odaér, már elfelejti, hogy mit kell felvennie. Az én lányom szeleburdi. A két évvel fiatalabb húga nem ilyen, úgyhogy szerintem egyéntől függ, de nem gondolom, hogy komolyabb lenne a gond, én is ilyen voltam (meg még vagyok egy kicsit most is :-) )
2017. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"tortent vagy elmondott dolgokra nem emlekszik "

Tehát nem arra, amit kértek tőle, hogy mossa meg a kezét.

Történésre nem emlékezni -ez az, ami engem igazán aggasztana, mert az nem biztos, hogy szeleburdiság. Kérdezz meg szakembert, kutass kicsit utána.

2017. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!