Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tatabányai anyukák, ti hová...

Tatabányai anyukák, ti hová viszitek gyógytornára koraszülött babátokat?

Figyelt kérdés
Mi jelenleg gyógyúszásra járunk,de sajnos azt mondták a neurológián,hogy a kisfiúnknak nem elég csak az úszás,valamilyen egyéb mozgásterápia,gyógytorna is kellene.Tudnátok tanácsolni valakit?Nézegettem az interneten,vannak lehetőségek,de nincs tapasztalatom,és senkinek sincs a környezetemben.

2017. máj. 30. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Bálványossy Esztert ajánlom!

[link]

2017. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az Eszterrel nem r3gen beszéltem. Nincs kapacitása új babára. A legközelebbi dévény Móron vagy Zsámbékon van. Én sima gyógytornara hordom a kisfiam a kórházba, mert nem áll fel még, el van maradva benne. Ha gondolod írj rám privátban, megíron a részleteket. Ezen felül érdemes lehet megkérdezned a Szántó Mónikát Tsmt terápia ügyben. Én a nagy fiamat fogom hozza hordani, nagyon kedves, szimpatikus, de az fizetős. Neki van honlapja is. Azt is szívesen megírom priviben az árral együtt, ha gondolod.
2017. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat!Igazából Tsmt tornát most is végez a kisfiam a gyógyúszás keretében,így erre már nincs szükség.Valaki nem jár véletlenül Rochlitz Ildikóhoz?Mert vele beszéltem utoljára telefonon,és ő szintén gyógytornász,csak valamilyen infó kéne róla.
2017. jún. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!