Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tapasztalt anyukák mit ajánlot...

Tapasztalt anyukák mit ajánlotok ha a 2 és fél éves gyermek folyton beteg?

Figyelt kérdés
Keresztfiam folyton betegeskedik. Ha tél ha nyár, mindig van valami. Mit ajánlotok immunerősítőnek? 2 hete lázas volt. Elmúlt, most meg nagyon köhög. Mit tudna csinalni az anya h elkerülje a betegeskedéseket?

2017. jún. 9. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
És mindig be is gyógyszerezi??
2017. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jár közösségbe a gyerek? Vagy van nagy tesó, aki igen? Mert akkor teljesen normális, majd túljut ezen az időszakon, gyakran egy évig ez ilyen.
2017. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit, ez ilyen. Meg kell erősödnie az immunrendszerének. Én is ilyen voltam, és a családban az összes kisgyerek is ilyen. Mire elsős lesz, elmúlik. :) Szóval leginkább kitartást ajánlok.
2017. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyerek orvosa értelmesebben tud erre válaszolni, mint idegen arctalan emberek. Ő ismeri a gyereket.


Minden gyerek más, minden gyereknél más válik be.

2017. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni esetleg, hogy nincs-e nála immunhiány. Valószínű igA hiánya lehet, ami idővel korrigálodik. Vannak immunerősítő gyógyszerek, melyeket lehet szedni pár hónapig, pl isoprionisine. Házidoki felirja.
2017. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segito válaszokat. Egyertelmuen jar hazidokihoz aki mindig ad valami tanacsot, attol fuggetlen en nem kerdezhetem meg hogy masnal mik voltak es esetleg mit ajanlanak?! Jar bolcsibe de most h megint beteg lett majdnem egy hetig nem is volt a laza miatt. Ugyhogy nemtudni hogy mitol kezdett kohogni pedig hideget se kapott.
2017. jún. 9. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem normális. Az én gyerekiem is jártak közösségbe, de nem voltak folyton betegek, se télen, se nyáron.

Mit jelent az, hogy folyton beteg? 6-8 hetente ilyen korban ez normális. De ha rendszeresen csak 1-1 hét múlik el 2 betegség között, az tényleg sok.

2017. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát utolsó akkor nagyon örülj neki ugyanis rengeteg anya küzd azzal, hogy beadja oviba/bölcsibe a gyereket, ő meg menne vissza dolgozni, de álladóan betegek. Ez igenis normális jelenség, de nem jó, ezt senki sem mondta. Igazán semmit sem tud tenni, de ezt majd úgyis meglátják ők maguk. Meg fog erősödni magától a szervezete és akkor nem lesz ez.
2017. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam amióta ovis lett kb így járt oviba: 1 hét ovi 1 hét itthon eleinte..aztán már 1 hét ovi 2 hét itthon.Van egy hugi is aki úgyszint folyton beteg lett mert az oviból a fiam mindig hozta a bacikat :(

Így a dokink írt fel neki Ribomunyl immunerősítő port ami 6 hónapos kúra. Azt tudni kell hogy az én gyerekeim folyton felsőlégúti huruttal küszködnek ezért kaptuk ezt a port ami ez ellen erősíti. Észrevehető a javulás ugyanis az utóbbi időben már 3-4 hetet is volt folyamatosan oviban mielőtt kicsit betegeskedni kezdett újra.

2017. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!