Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit jelent az hogy " autizmus "?

Mit jelent az hogy " autizmus "?

Figyelt kérdés
Pár oldalt néztem a neten, de mindenhol mást írnak. Ezért kérdezem itt.

2017. júl. 28. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Egy idegi-fejlődési rendellenesség, ami csökkent mértékű társadalmi kapcsolatokban, kommunikációs képességekben, abnormális viselkedési és érdeklődési mintázatokban nyilvánul meg. Bár az eredete ismeretlen, a genetikai tényezők fontosnak tűnnek. Okait jelenleg is kutatják.
2017. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is az vagyok. Értelmi fogyatékos, Eső ember, átlagosnak kinéző ember közt bármi lehet az autista. Ez igen változatos állapot. Pl én el tudom látni magam teljesen és normális, sőt erős gimibe járok. Kitűnő tanuló vagyok. Szóval nem mind fogyatékos, elmaradott, gondozásra szorult emberek vagyunk.
2017. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy elénezem ide viszont sok fogyatékos, lelki nyomorék, bunkó nő jár. Pontozzatok le nyugodtan mindenkit, ha ez az örömötök.
2017. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó kedves válaszoló! Hogy érzed magad a gimnáziumbam? Sikerült barátokat találni?
2017. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mostaniban jól érzem magam, mert fizika-kémia-matek szakos. Ilyen érdeklődési körű emberek vannak és jókat lehet velük beszélgetni a tudományról. Ez az egyik érdeklődési területem. Vannak barátaim. Egyik barátommal pedig az állatok a közös hobbink. Nagyon kutyások vagyunk.
2017. júl. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!