Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Melyik korban a legkezelhetőbb...

Melyik korban a legkezelhetőbbek a gyerekek? Mennyi idős gyerekekkel a 'legkönnyebb"?

Figyelt kérdés
Au pair leszek az Usa-ban, viszont meg nem talaltam meg az idealis csaladot. Altalaban mindig kisgyermekes csaladok keresnek meg (0-3 eves gyerkocokkel). Igazabol az 1,5 eves kortol folfele nincs problemam mert 1 evig babysittere voltam egy 1,5 es egy 3 eves kislanynak. Viszont most nagyon az van bennem, hogy idosebb gyerekeket szeretnek. 4-5 eves kortol folfele. Akikkel mar tudok majd beszelgetni, sportolni, hazifeladatban segiteni. Meg ugy erzem talan az idosebb gyerkocokkel konnyebb lenne. Bar ebben nincs nagyon tapasztalatom. Az a baj, hogy 4 eves korog van tapasztalatom gyerekekkel meg 8 eves kor folott. De tobb referenciam az 4 ev alatt van. Szerintetek igy is van eselyem, hogy egy olyan csalad kivalaszt ahol nagyobb gyerekek vannak? Nem igazam szeretnek nagyon pici gyerekekhez menni mert sokkal nagyobb felelosseg szerintem plusza nagyobb gyerekekkel mar tudok beszelgetni is es ezert szerintem jobban is elvagyok veluk. Tapasztalatok?
2017. aug. 26. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem újszülött korban a legkönnyebb. Eszik, alszik, nézelődik, nem mocorog. Ha minden igényét kielégíted, csendben is van.

Ahogy nőnek, úgy lesznek egyre önállóbbak. Ez vagy könnyít, vagy nehezíti, sok mindentől függ. Gyereke válogatja. Van igazán bűbájos iskolás gyerek is, meg olyan is, akit szívesen fejbe csapnék ezzel-azzal. Idősebb gyereknél szerintem nagyon nézd meg a családot, hogy hogy nevelik.

2017. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
ez család függő , de talán 5-10
2017. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
újszülött. akkor még nem mozog nagyon, nem rúg/harap/stb, nem beszél vissza.
2017. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
olvassátok el a magyarázatot is..
2017. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem 5-6-7 évesen. Kb 10 éves korig még a hormonok még nem dolgoznak bennük.Mert akkor szót fogadnak lehet velük beszélgetni több dolgot lehet velük kipróbáln.
2017. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Másféltől 10 éves korúak közöttiekről van tapasztalatom. Négy évesek zömével a legkönnyebb. Ha érdekel, legközelebb alátámaszthatom gyermekpszichológia magyarázataimmal is.


(Az "újszülöttesek" gondoztak egyáltalán újszülöttet, vagy van legalább elméleti fogalmuk róluk?? A legfelelősségteljesebb a gondozásuk, a csecsemőhalál a legfiatalabbakat fenyegeti leginkább! Rendkívül kiszolgáltatottak még, több szempontból is.)

2017. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A babákkal :D :D
2017. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más.Én 3 év felett megőrülök Tőlük....

Én a két év alattiakkal vagyok jól el.

Hát talán ha felkészülsz ebben a korosztályban is,pl mit kedvelnek most az ennyi idős gyerekek stb akkor lehet esélyed.

2017. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!