Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Járt valaki gyermekével...

Járt valaki gyermekével mostanában a Vadaskertben?

Figyelt kérdés

A pszichiátriára gondolok...

Vélemény, tapasztalat?


2017. dec. 19. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
az országban a legjobb, amit választhatsz, nagyon gyerekbarát, nem egy szigorú börtön-kórház keverék, mint a legtöbb pszichiátria. hosszú a várólista, nincs elég hely, de ez általános probléma, nem csak a vadaskertben, viszont, aki teheti az oda akar menni, ezért ott talán még hosszabb a várólista és sajnos elég kevés idő jut a kezelésre, de én tiszta szívből merem ajánlani.
2017. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Vidékiek vagyunk. Ez mindenféleképpen fizetős? Pl. 1 hét megfigyelés. Vagy OEP által finanszírozott, csak a felnőttnek nem?
2017. dec. 19. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy tudom, hogy már csak körzetükhöz tartozó gyerekeket fogadnak, de egy próbát talán megér. ( Mi is javasoltuk egy szülőnek, hogy keresse fel, de ő ezt a választ kapta tőlük.) Egyébként szakmailag a legjobb hely, autizmusból kiemelten profik.

2017. dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!