Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mitől lehet a 19és 10hónapos...

Pemmencs kérdése:

Mitől lehet a 19és 10hónapos lány gyerekem arrogáns viselkedésű?

Figyelt kérdés
A mainap írt nekem a 30 éves nagybácsika hogy a gyerek arrogánsan beszèl vele facebook messengeren és nem tudja honnan ered belőle ez a fajta sötét viselkedés. Mit kell tenni vele?

2018. febr. 7. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul a 20 éves gyereked? Talán kérdezd meg tőle. Mit írt?
2018. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen 20éves. Nevelési javaslatok érdekelnének
2018. febr. 8. 00:31
 3/6 anonim válasza:
Hogyha arrogáns szerintem túl nagynak képzeli magát, ha van zsebpénze vond meg tőle lehet ez észhez téríti , de lehet a nevelés vagy barátok hatására változott meg a magatartása
2018. febr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj akinek az anyja 20 éves korában képes kiírni, hogy 19 éves és 10 hónapos annál ne csodálkozz semmin.

Egyébként felnőtt ember azt tesz amit akar. Valszeg nem bírja a nagybáttyát. ( nagybácsika??? 30 évesen? Anyám)

2018. febr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nevelési javaslatokat úgy 18-19 éve kellett volna kérned. Most már mindegy...
2018. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő felnőtt,önálló személyiséggel,gondolatokkal.Nem is értem,mit keres itt a kérdés....

Ha így viselkedik a nagybátyjával,nyilván nem kedveli túlzottan.Nem kell erőltetni,hogy találkozzanak.

2018. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!