Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen nyugtató teat ajánlotok...

Milyen nyugtató teat ajánlotok 8 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Citromfű
2018. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Semmilyet. Miért kell lenyugtatni?
2018. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Sport, tanulas, az lefarasztja testileg, szellemileg es nem fog nyüzsögni annyit es meg hasznosat is csinál a szülő idegesítése helyett. Egy izgálga gyerek felett egy hordó xanaxnak sincs hatása nemhogy egy gyógyteának.
2018. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Citromfu.
2018. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. Még kell keresni az okot, azt helyrehozni.
2018. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Citromfű.

És akik itt cinikuskodnak, nyugodtan elnyomhatják magukat.

Az én gyerekem is egy időben $zarul aludt (az okokat is tudtam), és a CITROMFŰTEA sokat segített.

Nekem is voltak olyan időszakok gyerekként, mikor nem tudtam aludni, anyám hordozott mindenhova, term.gyógyász, pszichológus... Igen, megvolt az oka, de attól még, hogy kiderítették, kellett megoldás is.

Felnőttként is volt ilyen, 10 hónapig éltem nyugtatókon onnantól, hogy 2 hónapig abszolút nem aludtam (nem részletezem, hogy néztem ki...)


Gyereknek mindenképp citromfű tea, felnőttnek orbáncfű tea. (Sztem majfnem mindent kipróbáltam... Mikor már le tudtam tenni a gyógyszert, ez segített.)

2018. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kamilla
2018. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!