Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 8 hos babam rettenetesen...

A 8 hos babam rettenetesen hisztis lett. Lehetseges ez ilyen korban? Ha vmi nem ugy tortenik, ahogyan o akarja, akkor ordit es belelovalja magat annyira, h alig tudom megnyugtatni!

Figyelt kérdés
Hatra dobja magat, megfesziti a testet, sikitozik. Teljesen tanacstalan vagyok, h mit tegyek vele?! Van erre vmi modszer, hogyan tudnek ezen valtoztatni? Teljesen elvagyok keseredve! En csinalok rosszul vmit?

2018. ápr. 9. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszti. Majd mosolyogva gondolsz vissza erre később. :) De az erős akarat első jeleit mutathatja. Gyakorold a figyelemelterelést!
2018. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónaposom is egyre határozottabban fejezi ki nemtetszését, finoman fogalmazva... van egy 2,5 évesem is, na ő már tényleg hisztizik. 8-9 hónaposan nem hiszti még, de már egy ennyi idősnek is van akarata.
2018. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most kezdődik!

Nekem a lassan 14 honaposom már ha a jatszoterrol megyunk haza nyomja ki magat a babakocsiban mikozben teli szájjal üvölt.

Nem csinálsz rosszul semmit,mutatja hogy neki is van akarata mostantól.... :)

2018. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most konkretan mar etetni sem tudom nyugodtan! Semmikepp nem akar ulve enni, ha ulnie kell azonnal sir elefant konnyekkel, amig fel nem allhat! Aztan ugy eszik ket kanallal, majd megint uvolt, mert mar ugy sem jo! ☹️ Ha ez nem hiszti, akkor mi? Mit tudok ezzel kezdeni???
2018. ápr. 9. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vesszük, már egy újszülött is sír, ha nem tetszik neki, hogy leteszed.

Amúgy igen, az én lányom a pelenkacserét is végigüvölti, a mozgása korlátozása ez, komoly dolog..

Mindegy hogy nevezzük amúgy.. Hogy mit lehet vele kezdeni, a példáddal kapcsolatban, eszik kézzel? Hátha érdekesebb neki. Az én lányom akkor megül az etetőszékben. Kanállal próbáltam, hogy neki is adok egyet, mellé meg etetem egy másik kanállal, de az nem köti le elég ideig, egy próbát ettől megér. Rövid ideig azért elvan így ülve, míg a kanalat a tálhoz ütögeti. A semmitől jobb. Biztosan éhes, ha eteted? Az enyém nem annyira de ha ráhagynám, napi 2-3 evése lenne maximum...

2018. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindig is ilyen volt? Kisebb korban milyen habitusú volt babád? 3-4 hónapos korban?

Fogzással hogy álltok?

2018. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

8 hosan kezdenek kialakulni a félelmek. Pl gyerekem soha nem félt a kinti zajoktol pl heti kukásauto, de 8 hosan pánikrohamot kapott.

Ajánlom olvasni a fejlődési szakaszokrol

2018. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6 foga van mar, abbol az elso neggyel kinlodtunk... de akkoriban sem csinalt ilyeneket! Egyebkent egy nagyon nyugodt, nevetgelos, aranyos babarol van szo! Ezt most csinalja egy-ket hete, h nem lehet birni az akarataval!
2018. ápr. 10. 07:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindig idoben eszik, igy biztos, h ehes amiko etetem. Ha nem adom neki tovabb, akkor azert is sir... tenyleg nem tudom mi lehet a baj!?
2018. ápr. 10. 07:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen korban kezdte, 11 hónapos és még tart ez a dolog. Megspékelve egy kis szeparációs szorongással. 😂😂😂 Kitartás!
2018. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!