Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt olyan akinél volt...

Van itt olyan akinél volt bekakilós időszak, hogy már szobatiszta gyerek újra elkezdett bekakilni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után és hogyan oldódott meg? Mi okozhat ilyet? Ha nincs a családban sem új kistesó sem feszültség semmi?
2018. máj. 30. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. fél év volt. Székrekedés után félt kakálni, visszatartotta. Megkeményedett és csuklómnyi vastag volt, mire kijött. Ördögi kör, tartogatás, rettegés, aztán mikor nem bírta tovább, gatyába ment. Többnyire oviban.

Aztán nyáriszünet, itthon sem javult.


Semmi nem hatott.


Szép lassan megoldódott. Még most is van, hogy remeg, pánikol a wc-n. Tagadja, hogy kell, de amikor már nem bírja, ráül.


4 éves volt.

2018. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tudom, meg fogtok kövezni, de a wc-n ülve telefon, youtube segített elterelni a félelmét.


Nevtanban is jártunk. Székletlazítót is kapott. Semmi nem segített, csak az idő.

2018. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi. Az ovi.vegeztel elmult nalunk, megoldodott...vagy wnnyire szorongott bent (ami nem tul jo...) vagy annyira lefarasztotta az ovi hogy a kakira nem figyelt - ilyet is olvastam...utobbiban remenykedek mert azert még elofordul itthkn is hogy az eleje bemegy, pedig most nem jar oviba.

Valaki irta valamelyik oldalon hogy kozos rajzot keszitettek a gyerekkel: minden este kozosen rajzoltak hozzá, de csak akkor ha aznap nem ment be a kaka...a gyerek varta az estet hogy rajzolhasson es ezert inkabb nem kakilt bem..aztan szepen viasza is szokott a wcre.

Na ezen felbuzdulva hasonlo dolgot talaltam ki en is, es ugy latszik bejott (vagy rasegitett).


Off en nem kovezlek meg, ertem milyen ez, szulokent en is mindent megprobalnek

2018. jún. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!