Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egy gyerek miért Lego mániás?...

Egy gyerek miért Lego mániás? Le esik a földre egy Lego figura és úgy bőg mint akit agyonvertek.

Figyelt kérdés
Mi baja lehet? Az anyját is ugráltatja össze vissza mint egy udvari bohócot..Ha valamit nem csinál meg egyből már sír.
2018. jún. 17. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem a legómánia a baj hanem gondolom ugy elvan kényeztetve mint a pitsa.
2018. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Mert nem mindegy, h pl. 3 vagy 6.
2018. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
5 és fél éves Szerintem is el van rontva,nem én vagyok az apja.
2018. jún. 17. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Lego mánia miért gond?

9 éves fiambak úgy 7-800 ezer forint érő legot biztos összevásároltunk. De minden kis darabot úgy félt mint kis kincsét

2018. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neki is sok van rengeteg de nem félti...
2018. jún. 17. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Most akkor nem félti, de ha leesik egy darab akkor sír? Ha nem az apja vagy, mi a nyavajáért foglalkozol ezzel a témával? Nem is látod napi szinten órákra, honnan tudod milyen egyáltalán? Mi van az emberekkel, hogy ennyire “érdeklik” őket ki hogy neveli a gyerekét?!? Nem lenne ezzel baj, ha nem a rosszindulat beszélne belőletek!!
2018. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az apja vagyok de ott lakok,igen is jól látom milyen ő pont leszarja hogy ha leesik és törik majd kap másik 3 at 60 ezerért. Azért nyavalyog hogy az anyja felvegye neki ugráltatja mindenért.
2018. jún. 18. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Le esik a földre egy Lego figura és úgy bőg mint akit agyonvertek." most akk azert sir mert leesett a lego, vagy mert lusta lehajolni erte? Esetleg mindketto. Minden esetre meg kellene kerdezni, miert csinalja ezt. Eleg nagy ahhoz, hogy elmondja. Utana megkerdeznem az anyukajat, hogy ot nem zavarja e. Ha nem, akkor minek szoljak bele?
2018. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 as igazad van elég nagy hogy elmondja, szerintem idegesíti az anyját ezzel csak nem mondja...
2018. jún. 19. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!