Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért mondják egyre többen?...

Miért mondják egyre többen? Inkább állat mint gyerek? Kikészítő idegileg nagyon a gyerek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 21:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom ki mond ilyet, én még senkitől nem hallottam. A miénkkel nincs semmi gond, nem készít ki minket.
2018. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
42%
Igen, inkább állat. Tényleg nagyon kikészítő a gyerek.
2018. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%
Aki ilyet mond, az túlságosan figyel a napi belföldi politikára és hagyja, hogy mossák az agyát. Általában a gyerek nem kikészítő, az élet normális része, így válik az ember normális felnőtté, ha elfogadja, hogy már nem ő az első, hanem a gyerek, van feladata, kötelessége, de azt nem kényszerként kell megélni, hanem az élet normális velejárójaként.
2018. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
44%
4 lányom van, sosem készítettek még ki... aki alkalmas szülőnek és szereti a gyerekeit, az nem mond ilyet.
2018. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Inkább csak gyereket nem akar. Nincs azzal semmi baj. Aki nem érzi magát késznek, az inkább ne is vállaljon.

Az állattartás ettől független. Ez is olyan, hogy valaki akar kutyát/macskát/lovat, más meg semmi esetre sem. Csak ilyenkor mindenki elfogadja, hogy (nem) szereti őket, azért (nem) akar.

Gyerekre tabu olyat mondani, hogy valaki nem szereti őket.

2018. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%

Hát, amilyen gyerekeket látok az utcán, játszótéren vagy az óvodában, én is kezdem ezt vallani. De ez nem a gyerek hibája hanem a szülőé, a nagy liberalizmusé, hogy nem lehet nevelni mert sérül a kis lelke, emiatt a gyerek egy önző, életképtelen kis hisztérika lesz, akit senki se szeret a szülein kívül.


Ma is a villamoson: anyuka és a 4 év körüli gyereke utaznak. Gyerek szól hogy kell neki pombear. Anyuka: most nincs de ha leszálltunk veszek neked jó? Mire a gyerek földhözcsapta magát és üvölteni kezdett, majd rugdosta az anyját, aki csak azt hajtogatta hogy Benike bocsánat, anya vesz neked két zacskóval, ne bántsd anyát kérlek, anya nagyon szeret, sajnálom...-ez ment két megállón keresztül majd leszálltak. Nos igen, ezerszer inkább bármilyen állat mint egy ilyen gyerek.


És egyre több ilyet látok. Múltkor moziban, a vetítés közben rohangászott egy kis szeretetgombóc a székek között, anyuci csak mosolyogva nézte hogy milyen jól lefoglalja magát. Mikor valaki szóvá tette még neki állt feljebb.

2018. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Igaz lehet,hiszen ha egymás mellé áll két egykorú nő,meglátni hogy ki szült már,teljesen le van az anyuka roggyanva...:-(
2018. júl. 1. 21:24
 8/38 anonim ***** válasza:
48%

"így válik az ember normális felnőtté, ha elfogadja, hogy már nem ő az első, hanem a gyerek"


Ekkora baromságot.:D

2018. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Vállalom a nyilvános megkövezést, de engem sokszor kikészítenek a gyerekeim (4 és 2 évesek). De ettől még nem gondolom, hogy inkább állatot tartanék helyettük. Szeretem őket, és azért egyre könnyebb, ahogy nőnek és okosodnak.
2018. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Imádom a gyerekeim, de engem is sokszor kikészítenek. Teljesen normális dolog, nekem 2 fiam van, saját kis akarattal, ami sokszor ütközik az enyémmel. A legtöbb gyerekes családban ez előfordul. Van kutyám és cicám is, de nem lehet őket a gyerekekhez hasonlítani és nem is kell.
2018. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!