Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mindjárt 1,5 éves kislányom...

Mindjárt 1,5 éves kislányom üti magát ha rászólok valamiért. Hol a fejét üti hol pofont ad magának hol meg a fejét veri a földbe vagy szekrénybe vagy ami éppen a közelébe van. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ő a 4. gyerekem a többi már felnőtt

Eddig egyik sem csinált ilyent

Nagyon megrémiszt a dolog és persze nem is kellemes az egész helyzet ha elmegyünk itthonról. Van másnál is ilyen probléma?

Mit tegyek?


2018. júl. 8. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Magát bünteti vagy téged,amiért rászólsz.mond meg neki,hogy azt sem szabad mert fájni fog neki,csak fogadjon szót

Második voltam

2018. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
En ugyan ennyi idosen megharaptam magam ha anya ramszolt... szoval majd kinovi
2018. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Volt, hogy megutotted?


Vagy azt mondod neki, hogy pl. kap egyet, ha nem fejezi be?

2018. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem meg de mondani mondtam neki hogy kikap ha nem fejezi be
2018. júl. 8. 15:53
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia második hová lett az első hozzá szóló az a bunkó? És azok amiket te meg én írtunk hova lett? Amúgy köszönöm a választ

Próbáltam már sok mindent mondani neki de nem figyel és még jobban csinálja

2018. júl. 9. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem törölték a stílus miatt

2018. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Kinőtte.
2018. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez valami új hülyeség a gyerekeknél, sógorom gyereke kicsiként a fejét alaposan belevágta a márványba :S Mostanra kinőtte. Lényegében a többi gyerektől is ellesheti,de magától is rájöhet, hogy sógorom esetében"megkapom amit akarok ha hiszti címszóval beverem a fejem és fetrengek" vagy"végre figyelnek rám", ez csak figyelem elterelés arról amit épp csinál, amolyan hiszti amivel a határait próbálja. Rá kell szólni, hogy ezt nem szabad és előre megállítani ebben. Mert most próbál a maga módján ellenállni, majd ha megtanul beszélni akkor jöhet a "nem" szócska XD
2018. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ
2018. júl. 11. 07:46
 10/11 anonim válasza:
Én ezt találtam, az unokaöcsém is csinálta egy időben. [link]
2018. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!