Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisgyerekes anyukák, más is...

Kisgyerekes anyukák, más is magára ismer ebben a jelenetben?

Figyelt kérdés

Én mintha csak magamat látnám :D


[link]



2018. aug. 4. 16:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Na, ezért tervezünk csak egy gyereket :D Én ezzel nem tudnék megbirkózni
2018. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Nevelni kellene a gyerekeket, akkor nincs ez a cirkusz.
2018. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
hajjaj :D
2018. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Én félreálltam, és közöltem a gyerekekkel, hogy egy métert se megyünk tovább, amíg abba nem hagyják a rendetlenkedést. Pedig nem csatolták ki a biztonsági övet, csak lökdösődtek, és visongattak a hátam mögött. Viszont éreztem, hogy nem tudok tőlük a vezetésre figyelni.

2018. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Ez csak film és nyilván fel vannak nagyíta benne a dolgok - legalábbis remélem hogy ennyire azért senki nem hagyja a gyerekeit rosszalkodni az autóban, illetve jobban megneveli őket.

Nekem két gyerekem van és nyilván van olyan h összekapnak az autóban vagy veszekednek, de ilyeneket nem csinálnak h felállnak meg valami játékkal ütik egymást/a vezető ülést és ilyen szinten rosszalkodjanak mint a videón. AZért szerintem van egy elvárható szint ami főlé nem engedjük ilyenkor menni a gyerekeket, illetve van az a határ amit ők is tudnak h nem szabad átlépni, és nem olyan nehéz azt betartani/betartatni.

2018. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerencsére nem. Amíg kicsik voltak, addig nem indultam el, amíg nem voltak bekötve. Kicsatolni nem tudták magukat, ha felül kibújtak, azonnal megálltam, és addig nem indultunk tovább, amíg nem bújtak vissza. Mire akkorák lettek, hogy ki tudták kötni magukat, addigra megértették, hogy miért fontos, hogy be legyenek kötve, és miért ne zavarják hangoskodással, rendbontással a vezetőt.

Nagyobbik fiam ADHD-s és nagyon öntörvényű, de az észérveket még ő is megérti és megfelelő magyarázattal sok mindenre rá lehet venni. Sőt, most már segít az öccsének elmagyarázni a szabályokat és rászól arra, aki nem tartja be őket (még ránk is, adott esetben).

2018. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a kocsiban való rosszalkodásra gondoltam, hanem, hogy ti is éreztétek -e már magatokat ilyen lestrapált, kimerült, labilis idegállapotban az anyaság alatt, amikor minden apró rossz megjegyzésre, kritikára ugrottatok?? :)
2018. aug. 18. 16:55
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

Hát persze, voltam én is ilyen, hajjaj :)

Nem volt világos, mire irányul a kérdésed, de így már értem.

#6

2018. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem volt meg ilyen, pedig fiaim vannak kis korkulonbseggel.
2018. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Három fiam és egy lányom van, 5,5 év az első és a negyedik között a korkülönbség. A kérdésre válaszolva: nem, nem jártam így. Sohasem kapcsolták ki a biztonsági övet az autóban. Igaz, meg is szokták, hogy csak úgy indulunk, ha mindenki be van kötve. És bár egy időben sokat civakodtak, ennyire nem borultam ki sohasem. Amúgy a férjemen kívül nulla segítségem van.
2018. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!