Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sérült kamaszfiúk szülei,...

Sérült kamaszfiúk szülei, elvinnétek oda a fiatok?

Figyelt kérdés

Tisztelettel kérem, hogy trollok kíméljenek!

Köszönöm szépen!


Tételezzük fel, hogy van egy kamasz, mentálisan egészséges, de testileg sérült fiad, aki lassan "abba a korba" kerül.

Sajnos egyértelmű, hogy sosem lesz kapcsolata, de testi szükségletei vannak.

A foglalkoztatóban ahová jártok előjött a téma, és a terapeuta-pszichológus elmondta, hogy idehaza hivatalosan nincs ilyen, pláne TB-re, és ezért ő sem ajánlhat ilyet, de beszéljetek XY beteggel, mert ő ismer egy korrekt, megbízható, számlaképes, MASSZŐR HÖLGYET aki fogad sérülteket is.

Elvinnétek hozzá a fiatokat?



2018. dec. 1. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolod, hogy ezt a fiadnak kellene eldöntenie? Azt mondod, hogy mentálisan egészséges. Akkor adj neki információt és a többit bízd rá!
2018. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ha Ő akarná? Akkor...ez milyen dolog?
2018. dec. 1. 21:22
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Elöször is milyen "sérülésröl" van szó? Mert olyat nem igazán tudok elképzelni, ami miatt "egyértelmű, hogy sosem lesz kapcsolata".

Másrészt kizártnak tartom, hogy egy pszichológus egy prostihoz küldene valakit, ez nem az ö hatásköre és ellégé nem professzionális javaslat lenne.

(Prosit TB-re meg remélem, nem gondolod komolyan!)

Egyébként a "testi szükségletekhez" nincs szükség másra, ezt mindenki egyedül le tudja rendezni.


Mindettöl függetlenül, ha az adott fiúnak erre lenne igénye, akkor majd megoldja önmaga.

2018. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ma 21:27-nek.


Senki nem írt prostit, csak te!

Idehaza nincs, de az EU több országában van aktív segítő TB-re!

A pszichológus nem ajánlott senkit/semmit! Egy beszélgetést javasolt, egy másik pácienssel!


Ne magyarázd be, ami nincs!

2018. dec. 1. 21:34
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én hallottam már ilyenről és külföldön ez hivatás szerűen létezik.

Szerintem ha tehetitek, apuka beszéljen vele erről, hiszen mentálisan egészséges és én elvinném.

Nyilván a kérdező nem kérdezné, ha a fiú meg tudná magának oldani..

2018. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%

Én nem értem.

Mit csinál ott vele?

Értem, hogy valami szexuális dolog, de mégis mit?

2018. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
96%

De komolyan, milyen sérült hogy ennyire egyértelműen nem lesz kapcsolata? Nagyon sok para ember van még parább fétisekkel.

Meg ha nekem anyám azt mondaná hogy "figyelj, mindketten tudjuk hogy nem lesz senkid elviszlek egy "MASSZŐR"-höz" akkor elég szarul érezném magam. Olyan mintha azt mondaná hogy "úgyse leszel sikeres semmibe miért nem ölöd meg magad inkább már most?"....

2018. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Tehát elvinnéd egy prostihoz, hogy verje ki neki. És ezt a terapeuta javasolta.

Jahh, tudom, tudom, nem prosti, masszőr...szépen kifejezve.

És mit mondanál a fiadnak, gyere kisfiam, elviszlek valakihez aki kiveri neked??

2018. dec. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám,hogy tudjon a lehetőségről. Aztán neked mondja azt,hogy masszőrhöz mentek :))
2018. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Kamu.


Pszichológust ugyanúgy köt a titoktartás, nem beszélhet egyik páciensről a másiknak, nem is tudhatják a páciensek, hogy kik járnak még oda és milyen problémával.

2018. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!