Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Indigogyerek, mit jelent ez...

Indigogyerek, mit jelent ez pontosan, hogy viselkednek ok? Mibol lehet felismerni ha valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Van aki foglalkozik ilyen indigogyerekkel kozuletek?
2008. nov. 6. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az indigó gyerek spirituálisan olyan lények, akik a rohamosan pusztuló világ jobbá és szebbé tételének szent feladatával érkeznek a Földre. A fény gyermekei ők, akik bölcsességet és szeretetet hoznak még a legfásultabb ember életébe is, céljuk a tanítás, a miértek megválaszolása. Nevüket aurájuk színéről kapták, mely az esetek nagy többségében szinte 100 %-ban indigókék. A kék a nyugalom, a spiritualitás, a meditáció és a gondolatok színe, így teljesen érthető, hogy ezek a kis gyermekek miért rendelkeznek szinte születésük első pillanatától hatalmas bölcsességgel, s világmegváltó gondolatokkal.Az indigó gyerekek jellemzői:

Az indigók szinte kivétel nélkül megegyeznek abban, hogy hiperaktívak, álmodozóak, figyelemhiányosak és kisebb korukban látnak természetfeletti lényeket, beszélgetnek az angyalokkal. Szinte születésük első pillanatától fogva érdekli őket a hit, a spiritualitás és Isten, folyamatosan a miértekre keresik a választ, kutatják az élet értelmét. Sokszor van valamilyen ételallargiájuk, s nehezen viselik a negatív környezeti hatásokat, mint például a szennyezett levegő. Mindezek ellenére azonban jóval egészségesebbek az átlagnál, árad belőlük a béke, s várható élettartamuk is hosszabb az átlagos emberekénél. A szabályok és normák alól mindig kivonják magukat, szabadnak születnek és éppen ezért sem a bezártságot, sem a monotonitást nem viselik el! Rendkívül empatikusak együttérzők, éppen azért sokszor szokatlan szorongásaik, félelmeik vannak.

2008. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi, hat nem tudom a kisfiam ilyen lehet-e. Van ami raillik viszont van ami nem.
2008. nov. 6. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Ha jobban érdekel,vidd el egy aura fotózásra,ott többet megtudhatsz.De az Én véleményem szerint az indigógyerek az nem problémás gyerek.Bár lehet,hogy rossz kategóriát választottál,ha így van bocsi.
2008. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ont én ennek jobban utánanézek, hasonlít a leírás egy "közeli" ismerősömre :D


így köszönöm a véletlent o/ :D

2008. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az első írásból szürd le a vallási adalékot és akkor jobban átláthatod. sok dolgot bekebeleztek a vallások amikhez nincs közük. (karácsony is pl a keresztényeknél)


lemaradt, lol :D

2008. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Akkor most én leszek az indigógyerek és megtanítalak titeket egy fontos dologra:

Az egész indigógyerekes téma egy f@szság!

Remélem befogadtátok az igét!

2008. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak tesztek neten amiket kilehet tölteni és abból elméletileg kiderül. Meg persze aura fotózás.
2010. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerint én is indigógyrek vagyok. Köszönjétek meg szépen nekem hogy unokáink számára egy élhetőbb világot probálok formálni.
2010. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Énis ilyen vagy nagy részben. Meg lehet köszönni :D
2010. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát ha ez az indigó akkor Én is az vagyok de szerintem itt mindenki.egy ideje érdekel a téma de nem tulzottan.az hogy Istennel,spirituális dolgokkal foglalkozik aki itt van valószinű azért van itt mert érdekli őket. a szabályok alol való kivonás meg normális ösztönök között természetes.az ételalergián kivül minden igaz.Bár gyerekkoromban mindenre alergiás voltam a banántól a kakaón kersztüla paradicsomig.ugyhogy valahol ez is megvan.de elmult.akkor mindenki indigógyerek aki itt van.vagy azért vannak itt mert megtapasztaltak valamit az életből amit nem mutatnak a tévében,és természetfelettinek tartják hogy nem a pénzimádat a természetes.megfogat őket valami amiről nem beszélnek..
2011. jan. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!