Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek ha az iskola NEM...

Mit tegyek ha az iskola NEM képes fellépni?

Figyelt kérdés

Lényeg az az hogy a barátnőmel ketten egykoliba jártunk... Valamiért állandóan szekáltak,pedig ugy viselkedtünk mindt egy átlagos pár!Ienből több száz van a suliban... Egyszer mikor gyakorlat volt és OTT se voltam akkor a tanár engem hibáztatott hogy miattam késett a csajom...Pedig aznap nem is volt gyakszim.Barátnőm probálta megmondani a tanárnak.. hogy az nem az én hibám hanem az övé de a tanár mintha megse hallota volna...A többiek mégjobban elkeztek piszkálni...Megfenyegedtek hogy megvernek SZOlTAM oszinak, igazgatónak egy csomó tanárnak SEMMIT se tettek....A barátnőmmel kin voltunk faluba, délutáni szilencium előt meg utanna ki lehet menni és követtek minket öten.Azt mondták megakarnak verni minket.Ezért elfutottunk...Falu végéig kergettek minket nagyobbak még csak nem is a suliba járnak,vagyis nem mind....Akinek vissza kellett menni suliba az vissza ment a többi ott maradt mi nem mertünk vissza menni mentünk tovább.leültünk egy buszállomáshoz és mivel nem volt wifi se pénz a telón ezért vártunk.Kb 3 óra mulva jött egy tanár aki vissza vitt minket.Rendőr a kollégiumba kérdezte hol a francba voltunk nem tuttunk semmit mondani az ietségtől.Mind ketőnket felfügesztettek a suliból és a kollégiumból is....Most mit tegyünk?


Sajnos tudom hogy nem tökéletes a megfogalmazásom.Gondolom telivan hibákkal!De legalább igyekszem Magyarul irni...Nekem más az anyanyelvem.


2018. dec. 19. 12:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Esetleg a szüleim mit birnak tenni?
2018. dec. 19. 12:25
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Néma gyereknek anyja se...

Mit tehetnének a szüleitek, ha a szátokat se vagytok képesek kinyitni?

Ha a barátnőzéshez elég öreg vagy, akkor ahhoz legyél, hogy ha kérdeznek, válaszolj.

2018. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi aztán elmondtuk az igazgatónak mi volt...Mindenkinek ugyanazt elmondtuk...
2018. dec. 19. 12:49
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

"nem tuttunk semmit mondani az ietségtől"


Tehát mindenkinek ugyanazt a, semmit mondtátok.

2018. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Írj levelet az iskolának, és próbálj meg értelmesen mindent leírni. Az írást nem vehetik semmibe, iktatni kell. Ha azonban nem lesz hatása, akkor írj az iskola fenntartójának.
2018. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na joo akkor mégegyszer elmondom!SZOLTAM mindemkinek NEM törtémt semmi!!!Azt már próbáltam leirni,oda adtam az igazgató helyetesnek! Igazgató nagyon "elfoglalt volt" a doteljét rendezte...
2018. dec. 28. 16:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Foteljét*
2018. dec. 28. 16:28
 8/17 anonim válasza:

jogi úton kell lépni

remélem már feljelentettétek őket

2019. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
melyik iskola ez?
2019. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
igaza van a #8-as írónak
2019. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!