Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan vagy mivel lehetne...

Hogyan vagy mivel lehetne segítani /osztonozni/ egy visszahúzódó, csendes 10 éves kislánynak, hogy társaságban nyitottabb, beszédesebb legyen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha ilyen típus, akkor nem nagyon.


Max többet vinni társaságba, illetve ha te is ilyen vagy, hogy nem barátkozol, akkor ő sem nagyon fog, mert ezt látja.

2019. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Értem a jó szándékot, de ez a kislányon múlik. Ha van rá igénye, akkor segíts neki programokkal, nem nagy tömeges játszódélutánokkal, de ha introvertált, akkor ezeket nem élvezi. Akkor hagyd, hogy ő maga alakítsa a saját igényeinek megfelelő barátságokat.
2019. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Én is ilyen voltam, szerintem most sokan visszasírják. :D
2019. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vannak azért barátai, akkor egyet-egyet áthívhat vendégségbe vagy elmehettek közösen valami programra alkalom nélkül is.
2019. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!