Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi lehet egy megoldás egy...

Mi lehet egy megoldás egy elfajult kamasz viselkedés ellen?

Figyelt kérdés
Az öcsém 14 éves,idén ballag az általános iskolából. Voltaképp nem volt példás magatartású,de ami az elmúlt időben történt,az már túl sok. Hiszti rohamjai vannak ha nem az van,amit ő akar. De akkor is,amikor esetleg el van küldve az internettől,vagy ha a szüleim feladatot vonnak ki rá. Csapkod,mint valami őrült és nem tudok vele mit kezdeni,sem a szüleink. A baj az is,hogy félek hogy az új iskolába még ennél is rosszabb lesz,hisz mindig sikerült kifogni a legrosszabb magaviseletű emberek társaságát. Esetleg valami tanács,hogy hogyan fogjuk vissza? Gondoltam már átnevelő táborokra,de nem vagyok biztos semmiben.

2019. máj. 7. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid vigyél el nevelési tanácsadóba, ott ök is meg a gyerek is kapnak tippeket, mit kellene másként csinálni.
2019. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Gondoltam már átnevelő táborokra+


Jaj de kár volt túltolni! Már majdnem komolyan vettem.

2019. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A dolog igenis komoly,hisz nem tréfából írtam ki. Az átnevelő tábor pedig nem hiszem hogy túlzás,bár valóban csak a viselkedés felszínét simítottam az írásban,és ha valaki esetleg meglátná az öcsém viselkedését,szerintem az ő fejében is megfordulna.
2019. máj. 7. 15:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Nevelési tanácsadóval már beszéltek,de semmi eredménye nem lett. De köszönöm a tippet^^
2019. máj. 7. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Te mennyi idős vagy, és miért neked kell elvégezned a szüleid dolgát?

Egyáltalán ők akarnak változtatni? Bevállalják a drasztikus lépéseket is?


Milyen az az "átnevelő tábor"??? Ha a szüleidnek nem sikerült 14 év alatt, egy idegennek miért menne pár nap alatt???

2019. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Segits mar hol van átnevelő tabor ma Mo-on?
2019. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Két nagy büdös pofont neki,ez ez átnevelő tábor.
2019. máj. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
Megvonni tőle internetet, mobilt stb. Esetleg szobafogság iskola után stb... Addig amíg meg nem tanul normálisan viszonyulni a szüelihez és hozzád.
2019. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig nem sportolt, írassátok be valamilyen sportra, amit ő is szívesen csinálna. A mozgásnak jó hatása van az idegrendszerre, és ott némi (ön)fegyelmet is tanulhatna. Legalább hasznosan töltené a szabadidejét, nem gépezéssel, és értelmes barátokat is szerezhetne. Az internetet be kellene korlátozni, először végezze el a feladatait, utána x ideig övé a gép.
2019. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!