Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyerek pszichológusra volna...

Gyerek pszichológusra volna szükségem aki nem horror áron vállal és nő?

Figyelt kérdés
14 éves antiszociális érzékeny kislány szorongásos problémájára keresek pszichológust.

2019. jún. 4. 18:15
1 2
 1/11 anonim válasza:

sok kamasznál ennyi évesen szorongást mondanak a laikusok, holott nem erről van szó. nem lehet, hogy itt is "belelátjátok"? A kislány amúgy ki neked? gyermek, testvér, vagy távoli ismerős?


de a legfontosabb h milyen vonzáskörzetben lenne jó? Budapest?

2019. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek. A kislány én voltam 14 evésen. És azért keresek gyerek orvost mert nem tudtam szocializálódni a szüleim miatt és nem csak megmaradtak a gyerekkori szorongások de felnőni se tudtam rendesen így párhuzamban élek elszeparálódva a külvilágtól a gyermeki személyiségemmel együtt...erre kellene orvos nem tudom egyedül megoldani
2019. jún. 4. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy? Ha még nem vagy 18, Vadaskert, ha vagy már, akkor Tündérhegy. Utóbbi bent fekvőa, TB alapú.
2019. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most leszek 27 éves...
2019. jún. 5. 08:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyen bent fekvős hülyeségre nem megyek. Nálam nem betegségről van szo azert.
2019. jún. 5. 08:48
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Ott a szorongást is kezelik. Semmit nem tudsz róla, de "hülyeség".


Hát nagyon szívesen -.-

2019. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést!Köszönöm a tanácsot!
2019. jún. 5. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tündér hegy, az olyan mint a vadaskert, csak felnőtteknek.
2019. jún. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát te ne gyerekpszichológust keressél, hanem felnőtt pszichológus. A kifejezetten gyerekre szakosodott téged nem fog elvállalni, mert felnőtt vagy. A problémád a gyerekkorodból ered, de ezzel szinte minden más felnőtt is így van. Próbálkozzál a helyi pszichiátriai rendelésen rákérdezni, hogy van-e ingyen pszichológus, de ha nincs, akkor kénytelen vagy kifizetni a horror árat, mert annyiért dolgoznak a jó szakemberek. Inkább valami másban húzd meg a nadrágszíjat vagy vállalj túlmunkát, megéri.
2019. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt nehéz megérteni de én vagyok felnőtt csak részben. Nehéz megérteni hiszen egy gyerek az nem mondja el magáról hogy gyerek és nem tud még olyan választékosan beszélni mint egy felnőtt és a helyzet felismerés sem igazán megy gyerekként még.
2019. jún. 8. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!