Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Az utolsó napokban egy nap...

Az utolsó napokban egy nap mennyi pelust használtatok?

Figyelt kérdés
A teljes szobatisztaság előtti utolsó 1 hónapban?

2019. júl. 29. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én mindkét gyereknél levettem a pelenkát nyáron, mikor úgy éreztem kész rá...de még előtte levő nap is minden pisi a pelusba ment tehát ugyanúgy 5-6 pelus/nap ment el...csak egyszer csak levettem róla és akkor már csak alváshoz raktam fel...3 nap alatt szobatiszták lettek
2019. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra lett szobatiszta, vasárnap még minden úgy volt mint eddig, hétfőn már nem adtam rá csak kisgatyát. A du. és éjszakai alváshoz továbbra is kapott pelust, aztán kb. 2 hét után a délutánihoz sem. Bő egy hónapja kezdtük, egy kezemen meg tudom számolni, hány baleset volt. 3 éves volt pár napja.
2019. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!