Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor lett szobatiszta a...

Mikor lett szobatiszta a gyereked? (Fiú, lány)

Figyelt kérdés

Tényleg lehet akár egy hét alatt is teljesen szobatiszta valaki?

Várjam tovább a csodát?

Kicsit el vagyok keseredve, mert a 3 évesemet nem vették fel így oviba.


2019. szept. 17. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
3 év 8 hónaposan. Lány. Ekkorra érett meg, előtte hiába próbáltuk. Ő se ment oviba.
2019. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2,5 évesen, még a bölcsibe, kislány.
2019. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lányom a 3. szülinapja-egyben ovikezdés előtt 1 héttel, nála nagyon gyorsan ment a dolog, a fiam elmúlt 3 pár hónappal mire ki lehetett jelenteni (éjszakára még kell pelenka, 3,5 éves)
2019. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem volt 2 a kisfiam és pár nap alatt szobatiszta volt. Imádta a wc-t, főleg amikor az apjával mentek. Barátnőm fia elmúlt 3 és még nem szobatiszta.
2019. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fiamnál még 3 éves kora után is előfordult "baleset", a lányom pedig már 1 évesen szobatiszta volt. Én a fiamat nem adtam oviba, így nem volt gond.
2019. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. A lányom a 3. szulinapja elott 2 héttel, egyik napról a másikra, nappalra es éjszakára is. Sose volt baleset


2. A fiam a 3. szulinapja elott 3 hónappal wc be pisilt, ra egy hónapra wc be kakilt. Most 3 év 3 hónapos, estére még kap pelust, mert 1-2 hetente van este baleset

2019. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam, később a kislányom is szinte napra pontosan 2 évesen lett szobatiszta. A fiammal picit gyorsabban ment, igen, kb. egy hét alatt, de finom meleg tavasz volt, meztelenkedett, pelus nélkül mentünk a játszóra. A kislányom téli születésű, Ő akkor már bölcsis volt, pár hét leforgása alatt Ő is szobatiszta lett.
2019. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2. szülinapja után pár nappal.
2019. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 év 2 hosan nappalra, majd 3,5 évesen éjjelre is.
2019. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fiam 3.5 évesen lett szobatiszta, mielőtt kezdte az óvodát. A lányunk 2 éves, őt jobban érdekli a wc/bili téma, szerintem hamarosan elhagyhatjuk a pelust nappalra.
2019. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!