Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kinek mi vàlt be bekakilàssal...

Kinek mi vàlt be bekakilàssal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a gond,amitől màr kezdek kiborúlni tehetetlenségemben,hogy kisebbik fiam,4éves volt augusztusban,és még mindig bekakil.1 éve pisi szempontjàból szobatiszta volt,de oviba bepisil,bekakil,és nagyon kellemetlen,sokféle trükkel próbàlom rávezetni,hogy Wc,de nem.Új oviba jàr,költözés miatt,az eddigi oviban pedig én voltam a dadus :) szóval velem volt,a pisit azt mondta,de a kakit nem.Van vki ilyen helyzetben?Vagy volt?

2019. szept. 26. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Enyém is ezt csinálta, aztán amikor már szó szerint ott tartottam hogy nem érdekel, egyik napról a másikra elkezdett szólni.

Ne parázz rá.

2019. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az új oviban is csinálja? Szerintem eddig azért csinálta, mert ott voltál.
2019. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andizsuzsi ***** válasza:
43%
Nem volt ilyen tapasztalatom, de azt gondolom, hogy el kellene engedned a dolgot. Tudom, hogy kellemetlen, de mégis. Legyen elég tiszta ruha, hogy ha baleset történik, tudják cserélni, de ennyi. Nem tenném szóvá, nem reagálnék rá, ha baleset van.
2019. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor is csinàlja hogy nem vagyok ott,és nagyon kellemetlenül érzem magam.Az igazgatónő megkért,hogy amíg nem teljesen szobatiszta,vigyem haza ebéd utàn,mert úgy làtjàk hogy du-àn kakil be,de ma délelőtt kakilt be,nem egyidőben kakil.Nem tudok így munkàt keresni,ha ő csak délig van ott,és nagyon cikin étzem màr magam
2019. szept. 26. 14:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Szokta ő mondani nekem hogy kaka,ülünk is ec-n többször,tudja is hasznàlni,csak nem kakil bele,mert àllva szokott kakilni,és ülve nem sikerül neki,vagy nem tudom mi a gondja,félek hogy megmondjàk vegyem ki az oviból
2019. szept. 26. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem szólhatnak h vedd ki, az óvoda kötelező, és arra sem kötelezhetnek, hogy hozd el ebéd után. Ha bekakil, hát bekakil. Majd elmúlik. Nem szabad megszidni, kiabálni, csak jutalmazással ösztönözni.
2019. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itthon is úgy tesz,hogy a pisit mondja,tud is egyedül pisilni,àllva is ülve is,mikor hogy esik neki jól,de ha pelus van rajta,akkor nem szól,mert tudja,hogy nem lessz vizes,ezért nem szetetnék pelust adni rà
2019. szept. 26. 14:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez, csak még 3 éves. Most kezdte az ovit. Most váltam türelmetlenné, eddig nyugodt voltam. Mármint rgy hónapig. :) azt hittem októberre rendeződik. Ő is állva kakil és az oviban a kisnadragba. Ami már kellemetlen nekem, a dajka mondja fürdetni kell. Próbáltuk h pelust kap, de akkor pisinél sem szólt. Még sosem kakilt bilibe sem. Azt mondja nem érzi előtte. Lehetséges lenne? Tanácstalan vagyok. Én dolgozok, bölcsis volt tavaly.
2019. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem a dadus azt mondta,tegyek inkàbb pelust,mert úgy nem kell zuhanyoztatni,de mi is pont úgy vagyunk,akkor a pisit sem mondja,mert tudja,hogy nem àzik àt,pedig a pisi az màr egy éve megy
2019. okt. 5. 22:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha érdekel van egy mesém ,de csak privibe.Nálunk az varázsütésre véget vetett ennek az ügynek.
2019. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!